Sayfa 288/818 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon
Arama sonucu : 6540 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by beetlejuice Yazıyı Oku
    Sevgili Subutay ,

Benim de 2022 yılı sonu kapanış hedefim 115-120 arasındaydı. Ama birden hızlı bir şekilde yükseldi. Sasada ki düşüşleri ve yatay gidişleri önceki yıllarda da gördüm. Genel bir bakış yaparsak , aslında çok fazla yükselen hisse var. Sasa 2022 de en çok yükselenler de 10-15 sıra arasında diye biliyorum. Ama bist in en değerli hissesi olunca çık dikkat çekti. Son 2-3 ay içerisinde çok fazla yükselen hisseler de oldu. Elimden geldiğince değerlendirmeye çalıştım. Sasa elimde eski toprak misali olduğu için sorun yok.

Herkese bol kazançlar
    Sewgiler
    Beetlejuice
    Magazin kısmını geçtiğimiz an hedefine doğru, sorunsuz ilerlemeye devam eden bir Sasa var. Bu kaos dönemi geçtiğinde nazik nazik ve temelini sağlamlaştırarak yolunda ilerler diye düşünüyorum. Ülkedeki bütün hızlı paracılar hisseye girip vurgun yapmak isteyince dengeler bozuldu, fazla takılmadan ve işlem yapmadan izlemeyi uygun görüyorum, bir de güzel bedelsiz verdiği an kapatırım üstünü 2026ya kadar

2. farzedelim patron hata etti,biz iki yumruğa soğan tarlası bozmayız,vesselam

3. Patronun hisse fiyatının pahalı olduğunu beyan etmesi benim yatırım amacımla çelişmediği için rahatsız olmadım. Zira 2026 senedinde bunların hepsi 30 kere unutulmuş olacak. Yani umarım Millet uyuz oldu

Söyleşide beni düşündüren şey, Erdemoğlu'nun, ülkede kullanılan elektriğin azalması daralmanın belirtisidir diyerek 2025 senesine kadar beklediği 900 milyon dolarlık favök hedefi, küresel durgunluk söylentilerinden sebep tutmayabilir göndermesiydi. Senede 900 milyon dolarlık favökün 400 milyon dolarlık kısmını kötü senaryolardan sebep silsek, düzenli 500 milyon dolarlık favök iyi bir şey midir? Bu kısımları hiç anlamıyorum Tabii bu 500 milyon dolar en saçma durumların sonucu, işler tıkırındaysa düzenli 900 milyon dolar her sene... İşte bu veriler aksarsa biraz zaman kaybeder ve teknikte bunun adı yatay denen şey oluyor sanırım... Toplamak gerekirse bu son 5 günlük dönem kısa uzun vadeci falan dinlemedi, ezdi geçti. Tabii Ereğli eğitimli olduğum için Sasa 5 liraya düşse tepkisiz kalacak donanıma sahibim elham...

4. o iğrenç çakma ekonomi gazetesi şimdide sasanın mscie girmesini kzbgy hissesinin msciye girdikten sonra düşüşüyle kıyaslamışlar yayında

5. Ulen arkadaş. SASA' da 2-3 yıl öncesi alımlarla maliyetim 15 TL. Çok ucuzdan alımlarım da oldu, ortalama 20 TL diyelim. Süreç enflasyonist ortamda her şeyi 4' e 5'e katladı. 4x20 desen 80 TL zaten hali hazırda yapar. %150 endeks performansını hesaplasan aşağı yukarı 200 TL yapar. Döndüğü nokta da bu seviyeler. Yav her şey normal bu hissede.. Hikayesi, karlılığı, yatırımları devam ediyor. Her türlü yeni bir ralliyi başlatır. Borsa gerçek enflasyonu fiyatlar. Bu şirketin ürüne de x4, arsası da x4, duran varlıkları da x4 aleti makinesi de x4 değer kazanacak. Gerisi laf salatası.
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

6.  Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    o iğrenç çakma ekonomi gazetesi şimdide sasanın mscie girmesini kzbgy hissesinin msciye girdikten sonra düşüşüyle kıyaslamışlar yayında
    Patron, Sasanilerin, planının ne olduğunu görmek istiyor olabilir. Kemik yatırımcılar bile şu an neler oluyor Sasa'ya diyordur. Bedelsizlerle inanılmaz lot sahibi olanlar var ve bu ortaklar, 2022 yükselişinde ciddi getiri sağladı... Daha çok kazanırlar umarım... Demem o ki lot sayısı fazla, maliyeti düşükler için daha zor süreç, hedef onlar diye düşünüyorum. Tabii alakası da olmayabilir. Sadece düşüncem.

Sonuç olarak Sasa, 2023'ün son çeyreğinde başka bir aşamaya geçeceğini iddia ediyor ve çıktığını gördüğümüz an lot sahiplerini mutlu edecektir diye buradayız, bunun test edilmesini dayanmak gerek

7. İşin iyice suyunu çıkarttılar her gün devremi kestirilir

8.  Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    İşin iyice suyunu çıkarttılar her gün devremi kestirilir
    Brüt takas bitene kadar birşey bekleme mümkünse ekrana bile bakma Nikopoll

Sayfa 288/818 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz