Sayfa 47/80 İlkİlk ... 37454647484957 ... SonSon
Arama sonucu : 638 madde; 369 - 376 arası.

Konu: MIATK - Mia Teknoloji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Kardesim bu hisse oyle 5 -10 milyar pd birdaha gormez,bu patronlar aç, hemen hisse satar ky kazanmadan yne boyle asansor yaparlar. Bu sirket kisa surede 50-60 bandina gelecek adim gibi eminim. Buralardan satisa geciyorum artik, karı gectik bari zarara girmeyelim o.c. hisselerinde ptrnlar da alsinllar 300 ,500 lotu a.ni A..na soksunlar. Adiler pislikler
    Ataken bey hayırlı olsun, umarım daha çok kazanırsınız.

2. -7 den + 7 ye, bi kurtaramadık şu agresif hareketlerden hissenin yakasını, biraz dinlensin diye beklerken ya 5-10 aşağı ya 5-10 yukarı.

3. Çok çıkan ve düşen ,birlikte hareket ettiği gruptan , düşen borsada pozitif ayrışma gayretleri var. Hisse bunu yapabilirse diğer hisselerden farkınıda ortaya koymuş olacaktır.

4. Bu benim Miatk bölümüne son yazışım olacak (patron el değiştirirse ayrı)bu son yükselişten sonra cuma günkü halka arzada katılmak amacıyla sıfır maliyetli hisselerimide satmış bulunuyorum. Kalan arkadaşlara bol kazaçlar dilerim. Kimin kalbini kırdıysam affola.
    Allahaısmarladık...

5. Güle güle kardeşim,yolun açık olsun.

6. Güle güle harca ibrahim bey, sağlıcakla kal

7.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Çok çıkan ve düşen ,birlikte hareket ettiği gruptan , düşen borsada pozitif ayrışma gayretleri var. Hisse bunu yapabilirse diğer hisselerden farkınıda ortaya koymuş olacaktır.
    Tam tersi onlar yüzde 40 çıktı son haftada bu yzide 20

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Tam tersi onlar yüzde 40 çıktı son haftada bu yzide 20
    Miatk için %20 önemli bir fark değil .Sadece 130 direncine takılmış .Şimdi farkettim. Geçmesi gereken ilk yer orası.

Sayfa 47/80 İlkİlk ... 37454647484957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •