Sayfa 300/335 İlkİlk ... 200250290298299300301302310 ... SonSon
Arama sonucu : 2680 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. sene sonuna hedefe ulaşsa da cok uzun yıllar tutulacak bir hisse..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2. Tavana yaklaştı, tavan olmasa bile buralardan kapatabilirse iyi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. tavan olursa yarın gaplı acar...olmayıversin tavan
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. Son zamanlarda borsada yatirim anlayisida degisti, sosyal meyda fenomenler sayesinde yuzbinlerce yatirimci yonlendiriliyor.

Bunlarin alimlariyla adi sani duyulmadik hisseler inanilmaz primler yapiyor.

Bizim gibi sirketine guvenen ,temel- teknik analiz muhakemesiyle yatirim yapanlar, sirkete guvenenler baka kaldi.

Uzuntu vericiydi ve bu surecte sirkete sahip cikmayan geri alim yapabilme kararini bir turlu uugulamayan yonetim ozelestiri yapmali.

Tugrul beyin amozon ornegi cok guzeldi ama bizim borsamiz sira disi bir borsa, bunu gorduk.

Siz sahip cikin bakin gorun ky nasil gelecek,

5.  Alıntı Originally Posted by lipsoss Yazıyı Oku
    Son zamanlarda borsada yatirim anlayisida degisti, sosyal meyda fenomenler sayesinde yuzbinlerce yatirimci yonlendiriliyor.

Bunlarin alimlariyla adi sani duyulmadik hisseler inanilmaz primler yapiyor.

Bizim gibi sirketine guvenen ,temel- teknik analiz muhakemesiyle yatirim yapanlar, sirkete guvenenler baka kaldi.

Uzuntu vericiydi ve bu surecte sirkete sahip cikmayan geri alim yapabilme kararini bir turlu uugulamayan yonetim ozelestiri yapmali.

Tugrul beyin amozon ornegi cok guzeldi ama bizim borsamiz sira disi bir borsa, bunu gorduk.

Siz sahip cikin bakin gorun ky nasil gelecek,
    Aynen, en beklentili ve temeli sağlam şirket ama herkesten geride kaldı maalesef.

6. Dün artı kapattığı için bugün kendini yormuyor yine, 70 üstüne atmasını beklerdik oysa, nasıl bir tahtacıysa eksi endekste artı, artıda da eksi.

7. Tam aferin diyecektim, otur yıldızlı sıfır diyorum.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Aynen, en beklentili ve temeli sağlam şirket ama herkesten geride kaldı maalesef.
    Nasıl bir beklentisi var sayın @bawer?

Sayfa 300/335 İlkİlk ... 200250290298299300301302310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •