Sayfa 672/806 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 6446 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    53 mil. sermayeye .karşın yıllıkta 2.5 milyar kar beklentisinin bu endekste karşılığı bumudur ? aynı şey otokarda da geçerli...
    tabiki bu değildir sayın foton aslında ttrakın şu an 1000 tl üzeri olması gerekiyor çek geri kaldı bence hocam pgsus ve ttrak ortağız bol kazançlar dilerim. ayrıca değerli yorumlarınızı eksik etmeyin.

2. Türk Traktör’ün notu, bu yıl da en yüksek seviyede puanlanarak AAA (tr) olarak belirlendi16/12/2022 11:43:47
    Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu TürkTraktör’ün Uzun Vadeli Ulusal Kurum Kredi Rating Notu, uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating tarafından açıklandı. TürkTraktör’ün notu, bu yıl da en yüksek seviyede puanlanarak AAA (tr) olarak belirlendi. Böylece, TürkTraktör finansal istikrarını bir kez daha kanıtladı.

Derecelendirme kuruluşu değerlendirmesinde, Türk Traktör’ün “gelir ve FAVÖK yaratmaâ€, “özkaynak seviyesini yükseltme†ve “likit finansal yapısını koruma†becerileri sayesinde en yüksek seviyedeki kredi notunu almaya hak kazandığını belirtti.

TürkTraktör Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Federico Pamfili konuyla ilgili şunları söyledi: “Üst üste ikinci kez bu önemli kredi notunu almaktan çok mutluyuz. Bu kredi notu üstün finansal sonuçlarımız, temettü ödemelerimiz ve güçlü bilançomuzla hissedarlarımıza kattığımız değerin bir göstergesi.†Federico Pamfili ayrıca şunları ekledi: “Ülkemizin toplam traktör ihracatının %85’inden fazlasını tek başına gerçekleştirmenin gururuyla, 2022 yılını ihracatta rekor kırarak tamamlamayı planlıyoruz. Ürün yelpazemiz, üretim hacmimiz ve yatırımlarımızı genişleterek, gelecekte de büyümeye devam edeceğiz.â€

JCR Eurasia Rating tarafından TürkTraktör'ün Kısa Vadeli Ulusal Kurum Kredi Rating Notu ‘J1+ (tr)’, görünümü ise Stabil olarak belirlendi.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://www.metalsmarket.net
    https://www.montelnews.com/tr
    http://twitter.com/ForeksTurkey

3. Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu TürkTraktör’ün Uzun Vadeli Ulusal Kurum Kredi Rating Notu, uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating tarafından açıklandı. TürkTraktör’ün notu, bu yıl da en yüksek seviyede puanlanarak AAA (tr) olarak belirlendi. Böylece, TürkTraktör finansal istikrarını bir kez daha kanıtladı.

Derecelendirme kuruluşu değerlendirmesinde, Türk Traktör’ün “gelir ve FAVÖK yaratmaâ€, “özkaynak seviyesini yükseltme†ve “likit finansal yapısını koruma†becerileri sayesinde en yüksek seviyedeki kredi notunu almaya hak kazandığını belirtti.

traktörün kalitesinin tescillenmesi gerekiyordu en üst seviyeden tescillendi...
    geriye faydalanması kaldı...
    şu endekste 550 kırmak için kaç deneme daha yapacak ???

4. Az önce Türk Traktör bayii ile görüştüm ve traktör almak istediğimi belirttim. Almak bir yana şu anda 450 adet traktör borçlarının olduğunu,piyasada traktör olmadığını belirtti.Bir bayiide bu kadar sıra varsa,Türkiye de ki tüm bayilerin toplamını düşünemiyorum
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

5.  Alıntı Originally Posted by sea Yazıyı Oku
    Az önce Türk Traktör bayii ile görüştüm ve traktör almak istediğimi belirttim. Almak bir yana şu anda 450 adet traktör borçlarının olduğunu,piyasada traktör olmadığını belirtti.Bir bayiide bu kadar sıra varsa,Türkiye de ki tüm bayilerin toplamını düşünemiyorum
    bu güzel haber için çok teşekkürler sn sea, mendebur spek rölantiye sokmuş görünüyor...
    bu satış rekorları 2023 te de devam.edecek gibi görünüyor.

6. İnanma hocam bayilere şu anda yeni yıl zammı geleceği için traktörler zula yapılıyordur diğer motorlu taşıtlarda olduğu gibi... Malesef ticaret bakanlığı bu işi çözemedi, çözmek iatemeyen yada rantı paylaşan bir güruh var orada...

Ytd.

7. Traktörde ekektrikliye gecilmeli artık. Şuan ekrktrikli arabalar 350 - 450 kilometre yapabiliyor, traktör için bu kadarı da gerekmiyor.. Elektrikli taraktörle avrupa tier4 tier5 motor standartlarıda hiç olur… Traktörde elektrikli teknolojisini üreten öncü şirket alır başını gider..

8. Elektrikli traktör den elbet TÜRK TRAKTÖR haberdardır.. tedbirini ona göre alır..kendisini etkileyeceğini bilse şimdiye çoktan üretirdi.. zamanı gelince onuda üretir Ar-Ge çalışması yapıyorlardır… traktör ağır iş makinesi pil yükü çok fazla .. fiyat olarak çok cazip olmadıkça üretmezler … bir ara üretilecek dendi arkası gelmedi … traktör ike otomobilin elektrik tüketimi güç çok farklı..

Sayfa 672/806 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •