Sayfa 44/376 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 3002 madde; 345 - 352 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    sevgili enigma pasta için teşekkürler bu gün bayragı konya almış gibi ve şimdilik alışlar da baya iyi gibi hayırlısı akşama tavan kitlemesi.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. Hay amk , nd oldu şimdi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,296
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Fren neden salsın???10 mu 450 mi büyük?2023 yılının ilk çeyreğinde forda elektrikli freni yapacak diye de düşer mi?Konya da Ankara'da Baştaş ile borusunu öttürüyor siz bir de bunun yanına Suriye ile üst düzey görüşmelr sonlanınca bakın
    Hala aynı fikirdeyim dün bu yazıyı iş olsun diye de paylaşmadım teknik ne kadar önemliyse temel ve finansal okuryazarlık da bir o kadar önemli
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    YArın saat 10.00da orta gelirliye konut kampanyası var ve Konya Çimento böyle hadi len süreceksin tarlayı taş mı bulursun altın dolu küp mü?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Hala aynı fikirdeyim dün bu yazıyı iş olsun diye de paylaşmadım teknik ne kadar önemliyse temel ve finansal okuryazarlık da bir o kadar önemli
    Yani simdi, fren ve egeen rüzgarı ile değil kendi dinamikleri ile mi gidiyor demek istiyorsun.

5. Konya para girişi anlık 18.49 Milyon.BOF +13650 lot.

6. Yesssssss

7.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Yesssssss
    Gene fenerbahcenjn 1 dakikalık şampiyonluğu gibi oldu. Hınzır hemen bozmuş tavani

8. Ortalıkta kan kırmızısı olmuş. Bakalim kaptan dümeni ne tarafa kıracak

Sayfa 44/376 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •