Sayfa 50/80 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon
Arama sonucu : 638 madde; 393 - 400 arası.

Konu: MIATK - Mia Teknoloji A.Ş.

1. Çizgiyi bozdular maalesef, 100 bandına bi daha yürüyecek maalesef, son alışımı buraya sakladım

Sağlam durdu düşüşte neden acaba

3. Endeks pozitif iken düşüşünü yapmıştı zaten, burası daha önce döndüğü yer. Burdan aşağısı artık sözün bittiği yer. Son alımımı da yarın eksi açarsa yapıp ekrandan sileceğim.

4. Hissenin çok ucuzdu amk şimdi bedava toplasana hisselerini adi äerefsizlwr

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bunlar üçkağıtçı küçük yatırımcı düşmanı SPK ya şikayet edin 170 lerden buraya geldi 1 ay olmadan /80 kayıp yazın patronlar manipülasyon yaptı çok ucuz diye diye kendi lotlarini 118 den verdiler ona rağmen hisse 98 lere düştü Yaz dostum yaz

6.  Alıntı Originally Posted by serleon Yazıyı Oku
    Bunlar üçkağıtçı küçük yatırımcı düşmanı SPK ya şikayet edin 170 lerden buraya geldi 1 ay olmadan /80 kayıp yazın patronlar manipülasyon yaptı çok ucuz diye diye kendi lotlarini 118 den verdiler ona rağmen hisse 98 lere düştü Yaz dostum yaz

Bu başlığa yazmayacaktım. Ancak benim hisseden uzaklaşma nedenimin konusu açılınca eksik kalan konu için yazıyorum. Hocam benimde hissenin patronlarına güvenim hiç yok. Televizyonda hissemiz çok ucuz dedikten 48 saat saat bile geçmeden KAP'a satış haberi düşürmeleri konusunu hem direk SPK'ya hem de CİMER üzerinden SPK'ya yazdım. Ancak aldığım cevap ;
    "SPK olarak şirketleri takip ettikleri ve ihlal olduğunu gördüğümüz durumda KAP üzerinden yatırımcılara bilgi verilecektir."

7.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Mia Teknoloji sayılı ve süper bilançolar getirmeye devam ediyor. Bu gün gelen 9 aylıkta şüphesiz yine en iyi bilançolardan biri olacak ve ilk sıralarda yerini alacaktır. Rasyolarına bakmaya bile gerek olmayan bir hisse. Bu gelen bilanço ile öncelikle yıl sonu cirosunu 650 mn. bekliyorum ama şirketin çalişma temposu bunu 1000 mn. a çıkarabilir ve kârını ise 350-500 mn . arası getirebilir.
    Tabii karşılanmalıdır ki bu şirketin faaliyetlerine bakacak olursak bu rakamlar bizim için yeterli olmaz. Mia Teknoloji ile çok daha büyük ciro ve kâr rakamları bizi beklemektedir. Bu güzel bilanço yatırımcılarına hayırlı olsun.
    ----------------------------------------------------------------------------------
    Yazıdaki rakamlar ve fikirler tamamen tahmini ve şahsi varsayımlar olup hisse alım satımlarında gerçekmiş gibi dikkate alınmamalıdır.

Miatk bekletmeden göndermiş bilançoyu.Tahminimize yakın ve İhsan Beyin açıklaması doğrultusunda geldi.Yine harika ve ilk sıralara girecek bir bilanço. Belkide bu rasyolarla 1. olacak. Satışlar 3.68 katlamış. Enteresan olan ise brüt kâr marjı % 54,8 favök marjı 54,5 ve net kâr marjıda 54,6 her 3 üde aynı ve 1 yılda 34 lerden gelmiş.
    Net kârı 6 katlamış, 54 ten 330 a
    Yukarda bahsettiğimiz gibi rasyolara bakmaya gerek olmayan hissede bu yıl sonu daha büyük ciro ve kârlar bekliyoruz. Sürprizler hariç 1 milyar üzerinde bir kâr bekliyor ve diliyorum.
    Bu bilanço şirkete ve bizlere hayırlı olsun.

8. Seansın ilk dakikalarında kapandı 500 bin alışla ancak ahlatçı 118 den aldığı toplu malı bu alıcılara verdi.
    Ahlatçıda 300 bin civarı mal kaldı.

Sayfa 50/80 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •