Sayfa 844/993 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 6,745 - 6,752 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. Katılıyorum , talep enflasyonu yaratmamak için gerekmeyen mal istiflememek önemli.

Bir şeyi merak ediyorum , Demokrat parti başkanını izledim dun aksam , akilli adam gibi ama kim ona oy verecek merak ediyorum , yani demokrat parti varlığı neden gerekli hangi boşluğu dolduruyor adamı incelediğimde geçmişte Mehmet Ağar ile samimi hatta ona laf atan birine kafa bile atmış mecliste ayrıca üsküdar fazilet lisesi mezunu saadet cenahından bir cemaat okulu acayip karışık bir geçmiş eleştirmek için değil ama bu partiyi kim neden destekler anlamaya çalışıyorum , bilen varsa bi söylesin.
    Aslında biraz da eleştiriyorum zira sen kimsin necisin kardeşim.

2.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Oyları kimin saydığıda önemlidir.Hemde asıl mesele bu..İncenin adaylığında İnce ile Akşener YSK önünde nöbet tutacaklardı , Ne oldu seçim gecesi bunları gören oldu mu!!!!!

Bu arada marketler el birliği ile Hökümetimize destek atmaya çalışıyorlar , görebildiğim kadarıyla en iyi desteği Keltoğın MMM leri ile Maltacı ailenin marketleri atıyor.AKP nin kendi sermayesi 3 harfliler bile bu kadar destek atmıyor....
    O eskidendi İstanbul nasıl alındı aynı sistem

3.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Eğer o simidi 8 liralık yeni fiyatından aldıysanız şikayet etme hakkınız yok.

Forumda da ekşide de görüyorum. Şu restorana gittik fiyatlar şöyle artmış, şu kafeye gittik fiyatlar şöyle, şu tatilin fiyatı şöyle, şu evin şu arabanın fiyatı şöyle olmuş şikayetleri gırla gidiyor.

Bugün pazar. Kimi yurdum insanı o AVM bu AVM gezecek, yemeğini restoranlarda yiyecek, o kafe senin bu kafe benim içeceklerini dışarıda içecek, sonra çok pahalı!

Bugün akşamdan itibaren takip edin yazıları bakın, Fiyat eleştirisi bahanesiyle görgüsüzlüğün resmini yapacaklar.

Sanal ticaret siteleri resmen para basıyor. Herkes ayağına 1000-2000 liralık adidas sketckers giyiyor.

Bi kampanya 1500 liralık nike, 1000 liraya düşmüş. Mal bulan mağrıbiler gibi saldıran saldırana.

Alma kardeşim alma.

A-L-M-A

Eğer alırsan o simidin fiyatı 2 ay sonra 10 lira olacak.

Ve onun fiyatını yükselten ne simitçi ne de idareci değil, sensin. Sadece sen.

Kimseyi suçlama.

Yeni Zelanda başbakanı Jacinda'yı da getirsen, ( Jacinda benim dünyada en başarılı bulduğum yöneticidir) merkeli de getirsen bu kafayla bu fiyatlar düşmez.
    senin benim almamamızın bir önemi yok herkesin aynı alım gücü olsa herkes aynı tepkiyi gösterse belki sonuç alınır ama bir kesim hemde orta sınıf diyebileceğimiz bir kesim nasıl oluyor bilmiyorum ama herşeye rağmen muthiş para harcıyor. dediğiniz gibi %5-10 indirim bile bunları tetiklemeye yetiyor. esnaf zaten gelen zammı fazlasıyla yansıtıyor,onlar için değişen bir şey yok maaşlı kesim ise birikim yapmaktan vazgeçti harçamaya yöneldi dolar,altın faiz hepsi enflasyona yenildi gayrimenkule yanaşmak mümkün değil ama kasım ayında 25 bine aldığı tv 2 ay olmadan 35 oldu.6 liraya pahalı diye almadığı simit 8 lira oldı artış tüm yatırım araçlarının üzerinde.

ama şuda bir gerçek hayat geçiyor pahalı diye simit alma, dışarda yemek yeme, tatile gitme, bunları ertele ama zamanı erteleyemiyorsunuz. o hızla geçiyor hani derlerya insanlar yaptıklarından değil yapamadıklarından pişmanlık duyar. zaten hiç bir şeyin yakın zamanda düzelemeyeceği inancınında hakim olduğunu düşünürseniz sonuç;carpediem

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    O eskidendi İstanbul nasıl alındı aynı sistem
    yürütmeyi kaybetmekle yerel yönetimi kaybetmek çok farklı şeyler
    birinde sevgilin elden gidiyor diğerinde evladını toprağa veriyorsun, aynı acı mı.?

5. Bugün yayınlanan resmi gazete de TL zorunlu karşılıklarını azaltıp döviz zorunlu karşılıklarını artırmak ile belli bir süre dolarda düşüş gaçınılmaz... Not olarak düşelim...
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

6. düşürsünler...
    gezgenin açık ara en pahalı ülkesi olalım...
    taşra evi fiyatına, maldivlerde villa filen alırız..
    Memento mori

7.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    yürütmeyi kaybetmekle yerel yönetimi kaybetmek çok farklı şeyler
    birinde sevgilin elden gidiyor diğerinde evladını toprağa veriyorsun, aynı acı mı.?
    Abi ben kılıçtaroğlu dahil hepsine güveniyorum ve onlara inancım var. Olursa böyle olur. Millî görüş milli cephe sosyalizm aynı tabakta

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi ben kılıçtaroğlu dahil hepsine güveniyorum ve onlara inancım var. Olursa böyle olur. Millî görüş milli cephe sosyalizm aynı tabakta
    Babuşcan ve Dawidoğlu’na da güveniyor musunuz?
    Hiç mi aklınıza bir kuşku düşmüyor?

Sayfa 844/993 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •