Sayfa 19/76 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon
Arama sonucu : 605 madde; 145 - 152 arası.

Konu: SDTTR - SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş

1. 20 manat diyor, ne ayak bunlar

2.  Alıntı Originally Posted by cenkct Yazıyı Oku
    20 manat diyor, ne ayak bunlar
    dostum bu rakamlar sembolıktır..500 bın dolara da kursanız aynı 5 dolarada kursanız aynı..önemlı olan şirketın kurulmuş olması..!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1102851

Özel Durumlar Tebliği (II.-15.1)'nin Sermaye yapısına ve yönetim kontrolüne ilişkin değişiklikler ile ilgili 12. Maddesinin açıklama yükümlülüğü, b) bendi, "Bir kurucuya ait yatırım fonlarının doğrudan veya dolaylı olarak ihraççının sermayesindeki payının veya toplam oy haklarının %5, %10, %15, %20, %25, %33, %50, %67 veya %95'ine ulaşması ve söz konusu oranların altına düşmesi halinde kurucu tarafından, yerine getirilir." uyarınca, Hedef Portföy Yönetimi A.Ş.'nin kurucusu olduğu yatırım fonlarının portföylerindeki Sdt Uzay Ve Savunma Teknolojileri A.Ş. (SDTTR) hisselerinin toplamı, 13.01.2023 tarihinde 3.150.000 TL nominal hisse satımı sonucunda, %5,61 sınırından %0,18'e ulaşmıştır. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmiştir. Tasarrufçulara ve Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Hedef portföy cuma günü 3.150.000 hisse boşaltmış malın sahibi ortaya çıktı bunlarda portföy yönetecek.
    YTD
    Mecbur o fiyattan satacak yoksa verirler mi patron Spek üçgeninde tüm senaryo çizilmiştir

4.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Mecbur o fiyattan satacak yoksa verirler mi patron Spek üçgeninde tüm senaryo çizilmiştir
    Hisse Portföy fonundan guruba geçti diyorsunuz
    YTD

5. SDT 'de nihayet arz furyasıyla borsaya geldi. Borsa ile bu özel şirketleri bizde tanımış oluyoruz . Uzay ve savunma teknolojileri geliştiren ve bunları ihraç eden std'ye genç aselsanda diyebiliriz.Aselsan 74 Kıbrıs harekatından sonra dışardan verilmediği için savunma,silah araç ve gereçleri ihtiyacından kurulmuş ve bu günlere gelmiştir. Nerdeyse ordunun kullandığı ve geliştirilen tanktan sihaya,bütün kara ,hava ve deniz sistemlerinde ;platform ve silahlarında aselsanın katkısı vardır. Aselsan olmasa belkide gereken teknolojiyi satın alamaz ve bütün bu silahları üretemezdik.

SDT ise yine uzay ve savunma alanında bu güne kadar büyük işler yapmış ve bunları ihraç etme başarısı göstermiştir. Hemde G.Kore gibi bir teknoloji ülkesine .Yeni geliştirdikleri 5. nesil savaş uçağında şu anda sdt'nin haberleşme sistemleri kullanılmaktadır. Yeni kuracağı teknoloji üssünde ise yaklaşık 400 mühendisi ile küresel çapta büyümesini sürdürecektir.

Sdt her ne kadar furya ile devam ediyor görünsede şirketin kendi gücü tartışılmaz.
    Burada bir çok değerli teknoloji ve sanayi şirketlerini tanıma fırsatı buluyoruz. Fakat diğer taahhütlerinin yanında '' ilk 5 yıl kârın asgari % 35 ini temettü olarak dağıtacağım'' demesi ile hem bir çok söz söylemiş oldu ve hemde çıtayı o kadar yükseğe çektiki borsada nerdeyse ilk sıraya yükseldi ve onu geçmek çok zor olacak.

Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Hisse Portföy fonundan guruba geçti diyorsunuz
    YTD
    Aynen öyle yoksa bedava para bunlarda da portföy yönetimi mi dünyada da böyle hepsi danışıklı

7. evet bugun hacım düşüyor beklediğim gıbı..yarın ve cumada bu hacımlerle gıtmelıyız..şuana kadar 27 mılyon..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    evet bugun hacım düşüyor beklediğim gıbı..yarın ve cumada bu hacımlerle gıtmelıyız..şuana kadar 27 mılyon..
    sayın kwon hocam hacım dusmesını neden onemsıyorsun merak ettım

Sayfa 19/76 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •