Sayfa 577/657 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627 ... SonSon
Arama sonucu : 5250 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Beş senedirde ben tutuyordum ve evladiyelik tutmaya niyetim vardı.

Şimdi bu ayan beyan yapılan işe aklım mantığım almıyor.

Niye hisseyi 20TL ucuzken almazsın.ALGYO Yönetim kurulı başkanımız Harun bey.Niye?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Hissenin ve küçük ortaklarının yanında durmadılar.

Şark kurnazlığı yapıldı.

Yaklaşık 5 gün önce sordum halada geri alım yapmadıklarına göre.

Kataküllüde parmakları olabilir.

Güven kaybı oldu bende şimdi.YTD.
    Sayın Kubilayhan..benim de 6 sene oldu..olaylı g.k.toplantısında yüzlerin söylendi..onlar da biliyorlar hissenin degerini..dertleri moralimizi bozup ,bizleri oradan söküp atmak..bunları sizde çok iyi biliyorsunuzdur..tek tek hepimizd kaçar lot olduğunu biliyorlar.ve sayıyorlar..ben ,burayı banka gibi kullanıyorum.iyi bir hisse buldumu satıorum..sonra tekrar aynı yerden alıyorum...başka çare yok..katlanıp bekliyorum..bir umut..y.t.d

3. Alark
    Kchol
    Kords
    Vestl

Hangi hisseyle benchmark yaptıysam son 3-4 ayda hepsinin gerisinde kaldı. Alark haricinde diğerleri toparlarken ALARKO grubu hep gerisinde kaldı. Bu grubun hisselerinde gerçekten sıkıntı var.

4. Bundan 25 gün önce endeks 5.400 iken hisse fiyatını ucuz bulup 82 liradan alım yapan yönetim, 5.600'e dayanmış endekste hisseyi 68 lirada pahalı buluyor olacak ki geri alım yapmıyor.
    Maalesef bu hissede yönetim, tahtacılarla ortak iş çeviriyor. Bunun başka açıklaması olamaz.

Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    Bundan 25 gün önce endeks 5.400 iken hisse fiyatını ucuz bulup 82 liradan alım yapan yönetim, 5.600'e dayanmış endekste hisseyi 68 lirada pahalı buluyor olacak ki geri alım yapmıyor.
    Maalesef bu hissede yönetim, tahtacılarla ortak iş çeviriyor. Bunun başka açıklaması olamaz.
    Kandırdılar işte küçük ortaklarını lami cimi yok.

Neden diye ısrarla sordum.Cevap yok.Orası bize bağlı dendi.Paylaşamayız dendi.

150 TL olunca gene alırlar tahminim.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

6. Cuma günü aracı kurum temsilcileriyle gerçekleştirilecek toplantıda neler konuşulacak merak ediyorum.
    CEO bir taraftan 2023 yılında yeni sektörlere girileceğinden, satın alım yapılacağından, turizm alanında yeni otel yatırımları olacağından bahsederken geçen günkü konuşmasında 2023 yılında nakitin çok değerli olacağından bahsetmiş.

Geçmiş yıllarda bu şirketin yapacağım edeceğim dediği yatırımları yapmadığı biliyoruz. Umarım 2023 yılındaki yatırımları erteledik falan filan demezler. Bu düşüşler ALGYO ve ALARK için beklentili şirketler için normal gelmiyor bana.

Yatırımcılara 80 ve üstü fiyatlardan geri alım yaparak verdikleri güveni, malı küçük yatırımcılara kitleyerek çakarak kaybettiler.

Umarım bir portföy fon yöneticisi toplantıda geri alım ile alakalı bir soru sorar da biz de öğrenmiş oluruz.

1 Milyar TL lik yatırım başladı artık kaçış yok.

Deftere bittiğinde en az 15 TL yazar.YTD.

Holding buradan temettüde bekler bunu yatırım var diye bedelsiz olarak verseler güzel olur.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

8. Her gün bir önceki günü mumla arıyoruz.

Saat 16:00'da sermaye piyasaları günü buluşması var. Ama biz yokuz. Kapalı bir görüşme olacak.
    Aynı saatte websitesi üzerinden sunum dosyası paylaşılacak.

Sayfa 577/657 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •