Sayfa 48/151 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 1208 madde; 377 - 384 arası.

Konu: Sistem Analiz

1.  Alıntı Originally Posted by m.m.e Yazıyı Oku
    imzamı atarım. Teşekkürler Sn. Bora Yaşar.
    Emeği geçen ve çalışmalarını takdir ettiğiniz Sn. Bora Yaşar la Sn stonhand u kıyaslıyorum malesef Bora Yaşar dan bir gömlek daha üstün sayın stonhand
    senelerdir Bora Yaşarı bu forumda görürüm teknik analiz adına bir çalışmasını gösterebilirmisin

siz bana stonhand u ÖVÜYORSUNUZ DEDİĞİNİZ İÇİN örnek gösteriyorum ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by foxmulder Yazıyı Oku
    Vob24 topiğinde Şerefsiz gibi bir kelime kullandı ondan banlanmıştır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bence de olay böyle bir şeydir.

Keşke yönetimden biri gelip cezanın nedenini açıklasa da bitse bu suçlama nöbeti ve öfkesi.

Bu forumda en sık rastlanan ceza yöntemi "hakaret"tir... Çünkü oradadır ve sabittir.

Burada, bu başlıkta, birisinin, şu bu demesiyle olacak bir şey değil.

Birbirimizi üzmenin anlamı yok.

İyi günler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Emeği geçen ve çalışmalarını takdir ettiğiniz Sn. Bora Yaşar la Sn stonhand u kıyaslıyorum malesef Bora Yaşar dan bir gömlek daha üstün sayın stonhand
    senelerdir Bora Yaşarı bu forumda görürüm teknik analiz adına bir çalışmasını gösterebilirmisin

Bakın dostça söylüyorum.

Burada kimseyi böyle gömlek farkıyla ölçmenin anlamı yok.

Hele hele beni bir grafik bir teknik analizle birleştirmeye çalışmak beni hiç tanımamak demektir.

Ömrümde yapmadım. Böyle bir yeteneğim, uzmanlığım, gayretim yok.

Ben yukarda ifade ettiğim "okuyup yararlanan" takımındanım.

Olayı giderek anlamsız ve gereksiz noktalara taşımaktayız.

4.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku

Sn Bora Yaşar'ı veya Sn Stonhand'ı veyahut bir başkasını herhangi biriyle kıyaslamak benim haddime düşmez. Zaten böyle bir durum son derece çirkindir. Sn. Bora Yasar'i sadece sanal ortamdan (hisse net) yazdıklarıyla bilirim. Kendisini tanımam. Sn Stonhand'ın zaten bir iki haftadır forumdan biliyorum. Onu da tanımam. Tanımadığım, kaldı ki tanısam bile, iki kişiyi karşılaştırmaya düzeyim yetmez. )

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    "okuyup yararlanan" takımındanım.
    dostça söylüyorsunuzda sayın m.m.e ye söylemeniz gerek kıyaslamayı örnek vermeyi kendisi yazdı bende cevaba karşılık verdim sizde takdir ettinniz her BABAYİĞİDİN yoğurt yeyişi farklıdır .
    Sn stonhand unda farklı ve yararlı biri olduğunu tekrar tekrar yazarım .

6. kimi kıyaslamişim. ne konuda. bi alıntı yapsanız da görsek.

7.  Alıntı Originally Posted by m.m.e Yazıyı Oku
    kimi kıyaslamişim. ne konuda. bi alıntı yapsanız da görsek.
    Konuyu uzatıp durmanın anlamı yok
    Sn. Bora Yaşar yazısının altına imzanızı atıyorsunuz ya onun devamlı yazdığı bölüm mevcut OKURSUNUZ bol BOL

BEN DE Sn stonhand dan RİCA EDECEĞİM hisse net forum da sizin analizlerinize layık olanlar % 49 civarında
    o halde boş yazı ve analizleri okuyup o analizlerden yararlansınlar sizinkileri onlardan mahrum bırakın diye rica edeceğim ..

8. Forum kullanıcıları , forum yönetiminden cezanın sebebi nedenini örenme taleplerini dile getirse ve forum yöneticileri nezaket gösterip açıklama yapsa daha iyi olur sanki ! Şahsen bu kullanıcı neden ceza aldı merak ediyorum. Yönetime duyrulur.

Sayfa 48/151 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •