Sayfa 91/373 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 2982 madde; 721 - 728 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by lasttango01 Yazıyı Oku
    2011 yılından bahsediyorum 5 yıl dedi sonra 5 yıl daha uzatıldı öyle hatırladım işin aslı neyse aydınlat bizi o zaman neyse doğrusu.
    O senin hatırladığın karton olabilir.

2. Yanlış hatırlıyorsun konya kayıtlı sermaye ye dahil değil. O yüzden sermaye tavanın yükseltmez. Hiç öyle bir işlemi olmadı. Konya esas sermaye sistemine tabi.
     Alıntı Originally Posted by lasttango01 Yazıyı Oku
    2011 yılından bahsediyorum 5 yıl dedi sonra 5 yıl daha uzatıldı öyle hatırladım işin aslı neyse aydınlat bizi o zaman neyse doğrusu.
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hatay merkezli depremler dün yine fena sarstı bizi. 200 uzaktayım yine çok kötüydü. Herkese geçmiş olsun

4. Bu arada birşey dikkatimi çekti cumadan bu yana hacim düşerek tavan oluyor. Bu olumlu ve sanırım yolumuzun daha uzun olduğunu gösteriyor YTD.

5. Maalesef ülkemizde yaşanan deprem etkisi çok büyük ülke olarak millet olarak içimiz yanıyor yıkılan şehirlerin yeniden inşası için çimento demir çelik vs ihtiyaç çok fazla olacak bu sektör bunu satın alıyor ne kadar gider onu biz bilemeyiz çok uzun zamandır bu hissede olmama rağmen yaşanan deprem nedeniyle yükselişe üzüntüden sevinemiyoruz

Herkese iyi akşamlar
    Depremde ölen tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum.
    Geri kalanlara sabır diliyorum

7. Dün Bfren'i solladık, bakalım bugün de Egeen'i sollayabilecek miyiz.

Teknik/temel durum değerlendirmesi yapabilecek arkadaşlar yok mu? Nereden geldik, nereye gidiyoruz? Teknikten çok anlamıyorum, 4250 sağlam bir dirençti diye biliyorum, şimdilik sorunsuz geçtik gibi, üst kanal direnci 7200'e kadar yolumuz açık mı? Arada gap'lar kalıyor sanki, sorun olur mu?

Her gün tavan-tavan, şimdilik demir/çelik, çimentolara takıldık gidiyoruz, bu durum çok da güven vermiyor ama işlem hacimleri de fena değil sanki, bilanço ne zaman açıklanır? muhtemel karar/zarar ve bedelsiz ihtimali gündeme gelir mi? Bu yükselişin bedelsiz beklentisiyle alakası olduğunu düşünmüyorum, öyle olsaydı diğer bedelsiz grubu da giderdi. Bir noktaya kadar çimento-demir/çelik grubuyla gidip sonrasında yola bedelsiz grubuyla devam eder miyiz? Piyasa da çok güvenli gelmiyor, her an ne yapacağı belli değil gibi...

Çok yazdım, kafada deli sorular ...

Fikirlerini paylaşabilecek, teknik/temel analiz yapabilecek arkadaş olursa çok memnun olurum. (Umarım maaşallah dediğimiz 3 güne ölmez)

8. Ne oldu şimdi ?

Sayfa 91/373 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •