Sayfa 95/373 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 2982 madde; 753 - 760 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Tabanı bozacak gibi görünmüyorlar ama bugün işlem hacmi düne göre 3'te 1 kadar daha düşük sanırım. Bakalım nereye kadar gidecek bu iş böyle.
    Yarın çok fazla atlama olacak gibi kademeli alım için yarın güzel bir fırsat bence, YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by Sonmahoni Yazıyı Oku
    Yarın çok fazla atlama olacak gibi kademeli alım için yarın güzel bir fırsat bence, YTD.
    Çok pislik bir hisse zerre güven vermiyor ve bu saatten sonra bedelsiz vermiyorum dese alacak kişi iki kere düşünür. Maliyetim düşük olmasa çoktan kol keserdim YTD.
    Bu arada yarın kritik, tahminim 3400 3500 lerden döner dedim ama çok sert tabana yapışıp bozmaması beni korkuttu.

3.  Alıntı Originally Posted by lasttango01 Yazıyı Oku
    Çok pislik bir hisse zerre güven vermiyor ve bu saatten sonra bedelsiz vermiyorum dese alacak kişi iki kere düşünür. Maliyetim düşük olmasa çoktan kol keserdim YTD.
    Bu arada yarın kritik, tahminim 3400 3500 lerden döner dedim ama çok sert tabana yapışıp bozmaması beni korkuttu.
    Muhtemelen hisseye hakim olan kişi veya kişiler istedikleri gibi yönlendiriyor bu rakamlardan ky hisseye gireceğini sanmıyorum beş tavan altıncı tavana yakın göster ver tabana dönüş ikinci taban nereye kadar düşürürler ağalar bilir yukarı döner ümidiyle hisse almak ne kadar mantıklı başladığı nokta 2450 tl şahsen ben mevcut portföyümu koruyorum bana kâr dan zarar ve zaman kaybettirir sağlık olsun tüm ortaklara sabır bereketli kazançlar dilerim
    Yazdıklarım beni bağlar yatırım tavsiyesi olarak düşünülmesin saygılarımla

Alıntı Originally Posted by Yorgun savaşçı Yazıyı Oku
    Bursa Osmaniye arası 858 km Bursa çimento ne alakası var deprem bölgesiyle Konya ve diğer çimento şirketleri ile birlikte hareket ediyor Türkiye'deki tüm inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin hisseleri aynı anda hareket yaptı deprem nedeniyle ne yapalım satalım mı elimizdeki konya hisselerini
    --bursa ve çevresi-marmara dahil depremde zarar görme ihtimali olacak binalar yeniden yapılacak yakın vadede.....türkiye deprem haritasına bir bak...istanbula uzaklığına bir bak...ondan sonra yorumun değişir...ayrıca bursa cemtaşın en büyük ortağıu sanırım yüzde 60-70..ve yeni yatırımı da bitti sanırım ...zaten yukarı gidecekti...deprem erkene çekti...

https://www.bursacimento.com.tr/burs...BCne%20seriyor.

https://www.cemtas.com.tr/sayfa/yati...rtaklik-yapisi

5. eski ortaklardan kimsecik kalmamış ben dahil 5000 de tam tavındaydı verebilen için artık çok uyuzlanır bu piskopat depremi ve diger çimentoları iyi kullandı artık yol kapalı gibi dürzüde.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bursa ve çevresi-marmara dahil depremde zarar görme ihtimali olacak binalar yeniden yapılacak yakın vadede.....türkiye deprem haritasına bir bak...istanbula uzaklığına bir bak...ondan sonra yorumun değişir...ayrıca bursa cemtaşın en büyük ortağıu sanırım yüzde 60-70..ve yeni yatırımı da bitti sanırım ...zaten yukarı gidecekti...deprem erkene çekti...

https://www.bursacimento.com.tr/burs...BCne%20seriyor.

https://www.cemtas.com.tr/sayfa/yati...rtaklik-yapisi
    Ülkemizde yaşanan deprem etkisi yüksek birçok şehir yıkıldı bu şehirlerin yeniden inşası için gerekli malzemeleri üreten şirketlerin hisseleri yükseldi buna rağmen konya hissesini olumsuz yönde görüş belirtmeni manidar buluyorum uzak yakın farketmiyor bu nedenle Bursa çimento nun örneğini verdim uzak ama ortak hareket ediyor diye kaldıki Bursa çimento şirketini 2000 yılından bu yana geçmişini bilirim Marmara Bölgesi ve İstanbul için olası deprem riskini biliyorum Bursa tabiki İstanbul'a yakın şu an bile ihtiyaç olduğunda deprem bölgesine Türkiye'nin tüm şehirlerinden çimento gider Konya daha yakın diğerlerine göre

7.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    eski ortaklardan kimsecik kalmamış ben dahil 5000 de tam tavındaydı verebilen için artık çok uyuzlanır bu piskopat depremi ve diger çimentoları iyi kullandı artık yol kapalı gibi dürzüde.
    Ben bu hisselerde geri dönüşü bekliyordum cuma günü olur diye ama erken oldu benim için gerçi altıncı gün 5050yi görmesi başlangıcından itibaren %100 geçti haliyle kâr satışları olacak sağlık olsun

8. O çocukları dönecek havası verip yeni yatırımcı bekliyor bence YTD.

Sayfa 95/373 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •