Sayfa 195/247 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245 ... SonSon
Arama sonucu : 1972 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: ODAS - Odaş Elektrik

Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    Bilançonun bir önemi kalmadı artık adam gib ve epiaş adı altında son çeyrek gider yazmışlar bunları maliyete ekleyip kar marjımız düştü demişler bu düpe düz nitelikli resmiyete uygun soygunculuk 2023 ilk çeğrektede bi kalem oynatıp üretime ara vermişler zaten zarar yazacak gibi fk pd yükselecek dolayısıyla bu fiyat bile pahalı durumunda kalacak taki yeniden tahtayı. Eline geçiren kadar spek danışıklı dövüşten başka birşey değil hisse 5 e de düşerse şaşırmam hatta 4.8 kere kadar umarım yanılırım ytd

Bu yazılan gider kesilen cezaya istinaden değil mi?

2.  Alıntı Originally Posted by kaynakç Yazıyı Oku
    Bu yazılan gider kesilen cezaya istinaden değil mi?
    Gib ve epiaş a ödemeler Ekim Kasım aralık son çeyrek için 1.254 milyar yapıyor önceki çeyreklerde ve senelerde bu kadar astromik değildi bu giderler bu rakamarın cezadan dolayı olup olmadığı belirsiz açıklama yok bununla ilgili yatrırımcılar öyle thmin ediyor ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    böylelerini u30 dan hemen çıkarsınlar....
    hiç yakışmıyor 30a....
    bunu çıkarmamışlar, tkfen gştmiş....

4. Ptf Leer düşüyor kendini yırtsa yıllık 1.5 milyar üstünde bilanço post edemez yeni iş olmadıkça nerde o bu çeyrek 1.2 milyar kar edeck diyen şahıs ytd

5.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    Ptf Leer düşüyor kendini yırtsa yıllık 1.5 milyar üstünde bilanço post edemez yeni iş olmadıkça nerde o bu çeyrek 1.2 milyar kar edeck diyen şahıs ytd
    burdayım burda.orda bilmişlik taslama.benim tahminim aynen doğrudur. hatta son çeyrek gerçek kar rakamı 1.4 milyar.adam nitelikli dolandırıcıysa ben ne yapabilirim.bilançoya baktın mı hiç?Veya anlar mıısn diyeyim? ilk 3 çeyrek bilançolarında brüt kar marjı sırasıyla%45,%43,ve %58. Bu çeyrekte ise %5 .Allah aşkına ne oldu son çeyrekte. kömür maliyetleri 92 kat mı arttı.Ya da işçilik 115 kat mı arttı. Epiaşa ödenen 900 milyon nedir? hiçbir çeyrekte böyle bir ödeme yapılmamış.Cezaya karşılık ödenen bedel mi diye sorduk hayır dediler.O zaman bunlar epiaşa elektrik verip üstün de para mı veriyorlar anlamak mümkün değil. Bunlar süzme o.çocuğu değilse benim o.Genel kurulda bunlara hırsız,nitelikli dolandırıcı diye hakaret edip,avukata hazırlattığım ve özellikli dosya ekinde savcılığa suç duyurusunda bulunmazsam namerdim.böyle korkak yatırımcısı olan bir şirkette bu tür dolapların dönmesi gayet normaldir.

6.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    burdayım burda.orda bilmişlik taslama.benim tahminim aynen doğrudur. hatta son çeyrek gerçek kar rakamı 1.4 milyar.adam nitelikli dolandırıcıysa ben ne yapabilirim.bilançoya baktın mı hiç?Veya anlar mıısn diyeyim? ilk 3 çeyrek bilançolarında brüt kar marjı sırasıyla%45,%43,ve %58. Bu çeyrekte ise %5 .Allah aşkına ne oldu son çeyrekte. kömür maliyetleri 92 kat mı arttı.Ya da işçilik 115 kat mı arttı. Epiaşa ödenen 900 milyon nedir? hiçbir çeyrekte böyle bir ödeme yapılmamış.Cezaya karşılık ödenen bedel mi diye sorduk hayır dediler.O zaman bunlar epiaşa elektrik verip üstün de para mı veriyorlar anlamak mümkün değil. Bunlar süzme o.çocuğu değilse benim o.Genel kurulda bunlara hırsız,nitelikli dolandırıcı diye hakaret edip,avukata hazırlattığım ve özellikli dosya ekinde savcılığa suç duyurusunda bulunmazsam namerdim.böyle korkak yatırımcısı olan bir şirkette bu tür dolapların dönmesi gayet normaldir.
    Bnde bunların bu yönünü bildiğimden ,sizn bu kadar iddialı kar eder demenizi yadırgamıştım adamlar resmen epdkayla sanarsın işbirliği yapmış, hiç bir açıklama yok bilançoya evet baktım rakamlar dışında kopyala yapıştır yapmışlar son çeyrek marjlar nasıl bu kadar düşük olabilir cevabını bulurdanız bizede bilgi verin

7.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    Bnde bunların bu yönünü bildiğimden ,sizn bu kadar iddialı kar eder demenizi yadırgamıştım adamlar resmen epdkayla sanarsın işbirliği yapmış, hiç bir açıklama yok bilançoya evet baktım rakamlar dışında kopyala yapıştır yapmışlar son çeyrek marjlar nasıl bu kadar düşük olabilir cevabını bulurdanız bizede bilgi verin
    cevabını bunlar mahkemede verecekler artık.savcılığa şikayet ettim.

8. Ptf fiyatı şirketin ikili anlaşmalarla sattığı elektrik fiyatı mıdır acaba? Ptf artıyorsa karlılık artıyor diyebilir miyiz?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 195/247 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •