Sayfa 114/391 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 3123 madde; 905 - 912 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Seçim atmosferi bitsin borsa da

yine rekorlar göreceğiz
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2. Doas evet ralli yapıyor .Endeks eksiye düşse demek -%3-4 arası olurmuyduk

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by Shiva Yazıyı Oku
    Şirket çok ucuz, çok kaliteli İDİ.
    Artık çok ucuz ve kalitesiz oldu.

Yapılan işlemi hiç ama hiç güzellemeye gerek yok.
    Bildiğin kar kaçırma eylemidir. Öyleydi böyleydi şöyleydi.
    Adam çaktı.
    Sonuç... Sonuç, doaşın karının bir kısmı indiragandi.

Diyorlar ki doas bu karı 2 çeyrekte çıkarıyor. Doğru mu doğru... da kardeşim,
    2 çeyrek sonra holdinge ait yeni bir şirketin de doaş'a kitlenmeyeceği garantisini verebilir misin?
    Veremezsin. Kimse veremez. Ben de veremem. Bu yolu bir kez kullanan, bu yolu açan,
    hakim ortağı, bunu ikinci kez yapmaktan alıkoyacak olan ne? Sen mi ben mi Spk mı?
    Hiçbirimiz bir halt yiyemeyiz. Çünkü yapılanlar ve belki de yapılacak olanlar yasal ama b*ktan.

Pırıl pırıl şirket idi. Geçmişinde tek lekesi olmayan. Temettü veren. Bilançosunda tek bir olumsuzluk yok idi.
    Şimdi ise sabıkalılar arasına girdi.
    Borsada ihlas holdingi, metro holdingi bile alıp satan varken bunu alıp satan haydi haydi olur.
    Bana mı? Bana gelmez. ortaklarını umursamayan ben yaptım oldumcu patronların şirketleriyle işim olmaz.
    Kol gibi zararı kabul edip ilk gün tabandan verdim küfürler eşliğinde.

Ne olacak bundan sonra?
    Açıkçası kurumsalların duracağını düşünmüyorum. Ben fon yönetsem daha dönüp yüzüne dahi bakmam.
    Zaten takaslara bakınca kurumsalların kaçmak için birbirini ezdiğini görüyoruz.
    Ama her körün bir topal alıcısı vardır. Bunun da alıcısı olacaktır.
    İlk çeyrek çok iyi gidiyor. Satışlar mart ayında da iyi gidiyor, haberi
    geliyor iletişimde olduğum bayilerden. Doğru yanlış bilemem, doğru saymayın bu bilgiyi, ben saymazdım.
    Marjlarda da bozulma yok, çünkü aynı koşullar devam ediyor (lojistik sıkıntısı vs).
    Ama karakteri bozuldu bir kere yemişim marjları.
    Güvenip devam edene bol bol kazançlar diliyorum. Gerçekten bunu istiyorum. İnşallah kazanırsınız.
    Kalın sağlıcakla.
    Bayılıyorum böyle DOĞRU yorumlara

4.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    5 milyara satın aldı, 3 milyar kredi kullandı, 2 milyar ilave etti, 2 milyar temettü dağıttı.. kasada sadece geçen yıldan kaldı 4 milyar TL.. o nu da sermayeye ilave ediver de satanların gözü patlasın...
     Alıntı Originally Posted by DoST Yazıyı Oku
    %93 ne sahip oldu hissede bedelli yaparsa o parada oraya gider mi ?

Kurtlar Vadisi Muro

5. şuan seçim öncesi düşmeyen hisse yok gibi .
    birileri hisseye yatırım yapar , birileri firmaya yatırım yapar.

firmaya yatırım gelişmiş ülkelerde, demokrasi , hukuk olan ülkelerde yapılır.
    firmaya yatırım derken koç holding denir.
    toaso denir mesela . otomotiv firması mı * evet.

firma Ka^r ederken herşey yolundayken güveni bilerek bitirmenin tek sebebi şudur:
    küçük yatırımcı köle gibidir.kaçsın gitsin.
    bedavaya satsın hissesini gitsin.

harika patron.

hisse fiyatı düşük olduğu sürece durulur.

geri alım bekleyenler olabilir .
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

6. Eskiden temele göre hareket eden yani yatırımcının güvenebeileceği bir şirket hissesiyken şimdi Las Vegas kuralları hakim olan bir şirket hissesi olmuş.Kasa kazanıyor hep.

7. endeks artı giderken bunun hepsi eksi gitmesi ne kadar güzel bir hisse olduğunu gösteriyor.

8. bi baktım 129,50 de 520.000 civarı satışta lot var.saniyede geri çekti.sonra 129.50 10.000 alış geldi .
    bunun adına yıldırma derler.

endekste yön yukarı gözüküyor.herşey yolunda sorun yok.
    ama tahtacı burada bekletiyor.
    bu sene dedim ki ilk çeyrekte otomotiv ve kuşlardan güzel bilanço var.

Sayfa 114/391 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •