Sayfa 309/430 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon
Arama sonucu : 3438 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Dunyada coluk cocugun emekli edildigi tek ulke hangisidir?

Evet bildiniz

https://www.youtube.com/watch?v=7Mq3zibPwcs
    Bisikletçi, müthiş bir ironi yapmışsın ama bu yazdığını yapan senin ölümüne savunduğun hükümetin oldu. 1 kişi çalışsın diye 1,5 milyon insanı sen emekli ettin.

2. çok anlamam ama memurların çoğuna 3600 gösterge verilmesi gibi bir vaat varmış, gerçekleşirse işten bağımsız memurların ciddi bir kısmı aynı maaşı alacakmış.

bu seçime olmasa da diğer seçime yasalaşır.

artık ne iş yaptığından bağımsız herkes aynı maaşı alacak.

prim ödemesinden bağımsız herkes aynı emekli maaşını alacak.

islamcı sandık adamlar hard core komunist çıktı

Alıntı Originally Posted by thron Yazıyı Oku
    çok anlamam ama memurların çoğuna 3600 gösterge verilmesi gibi bir vaat varmış, gerçekleşirse işten bağımsız memurların ciddi bir kısmı aynı maaşı alacakmış.

bu seçime olmasa da diğer seçime yasalaşır.

artık ne iş yaptığından bağımsız herkes aynı maaşı alacak.

prim ödemesinden bağımsız herkes aynı emekli maaşını alacak.

islamcı sandık adamlar hard core komunist çıktı
    Rusya 1988 sonrası libarelleşme sürecinde kaynaklar belirli sermaye gruplarına aktarılırken şimdi bizde olduğu gibi insanlar ne iş yaptığına bakmaksızın aynı maaşları alıyorlardı...Adamın biri gelip bunların malına çöküp kamulaştırana kadar o insanlar bizim buraya gelip bedenlerini dahi satmaya başlamışlardı...Maalesef TR de o durumu yaşayacak...!!!!!!!!!!

Bugun sgk ya gittim. Dedim basvuru yaptim durumu nedir..
    Biraz inceledi rehberlik servisindeki memur ve dedi sizin ilk baslangic yaptiginiz yer Ankara ve orada ilk durumu sorduk onu cevabini bekliyoruz dedim 1989daki yerin bilgilerini arsiv de nasil bulcak bunlar ben yillar once arsive gitmistim baya ugrasip bulmustuk aslinda sonra dedi Ankara da tanidik varsa hizlanir vb

Bekliyoruz..

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Dun bir arkadasimin (ankara SGK) emekli oldugu bilgisini aldim, ilerde umarim benim islemler de tamamlanir...
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

okkali cevap olmus dostuma...
    ortada onca haksizlik varken bu bisiletci sadece tek olaya odaklanmis
    caliyorlar ama calisiyorlar style...

Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Bisikletçi, müthiş bir ironi yapmışsın ama bu yazdığını yapan senin ölümüne savunduğun hükümetin oldu. 1 kişi çalışsın diye 1,5 milyon insanı sen emekli ettin.

bizim sisko kezban lara kim bakar ki

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    ... o insanlar bizim buraya gelip bedenlerini dahi satmaya başlamışlardı...Maalesef TR de o durumu yaşayacak...!!!!!!!!!!

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    bizim sisko kezban lara kim bakar ki

8.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Bugun sgk ya gittim. Dedim basvuru yaptim durumu nedir..
    Biraz inceledi rehberlik servisindeki memur ve dedi sizin ilk baslangic yaptiginiz yer Ankara ve orada ilk durumu sorduk onu cevabini bekliyoruz dedim 1989daki yerin bilgilerini arsiv de nasil bulcak bunlar ben yillar once arsive gitmistim baya ugrasip bulmustuk aslinda sonra dedi Ankara da tanidik varsa hizlanir vb

Bekliyoruz..
    En son çalıştığınız yerin bağlı olduğu sgk merkezine mi gittiniz ? Ben de kafayı bozdum gidip sorcam 3 marttan beri dys de hiç hareket yok napıyonuz diye

Sayfa 309/430 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •