Sayfa 68/76 İlkİlk ... 18586667686970 ... SonSon
Arama sonucu : 608 madde; 537 - 544 arası.

Konu: SDTTR - SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,404
    hayırdır inşallah kimse uğramaz olmuş
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    hayırdır inşallah kimse uğramaz olmuş
    kenarda bekliyoruz sayın ata

3. şirket ne üretiyor. sacma cıktı sacma dustu. hani temettü verecekti yalancı mı bunlar? pis batmısız ya

4. boşşş beleeşş hisse 150 den 80 e indi

5. Şirketimiz, yurt içi bir*müşterisinden *03.05.2023 tarihinde,*2.970.000.- ABD Doları artı 6.303.000.- TL *tutarında yeni bir*
    sipariş almıştır.*Siparişe konu*ürünlerin teslimatlarının 2023 ve 2024 yıllarında gerçekleştirilmesi*planlanmaktadır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,404
    bu nu gesan sayfasında yazdım ama bu şirket içinde gelecek gördüğüm için yapıştırıyorum

bu İKİ üç gündür aşırı satışlar fırsat alışı olur mu ? yoksa kaçan neden kaçıyor ? şirket mi kötü ? sürekli ihale iş kovalamıyor mu ? ne oldu eurpwr halka arz olunca ana şirket çöp mü oldu ? yine iştirakin kazandığı paranın %70 başka şirketlerin kasasına mı girecek ? ben nakitim kadar alma tarafındayım seçimde biter kargaşa da biter biz şu 20 yılda neler gördük malum iktidak ilk geldiğinde türban kavgalarından gezi olaylarına 15 temmuz darbesine papaz krizi 17 25 aralık kumpası patlamalar rusya kirizi israil krizi saymadığım onca kiriz bunların hepsinin sonunda endeskte şirketlerde iki üç 10 kaatı daha fazla çıkmadı mı gezi olaylarında 50 tl ortalamadan sattığım konya çimento ve egeen nerelere geldi alınacak olan temettüler bonustu zaten aklınızı alın büyüme hisselerinde günü birlik düşünmeyin bu sözlerim yeni yetmelerin kulaklarına küpe olsun
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    bu nu gesan sayfasında yazdım ama bu şirket içinde gelecek gördüğüm için yapıştırıyorum

bu İKİ üç gündür aşırı satışlar fırsat alışı olur mu ? yoksa kaçan neden kaçıyor ? şirket mi kötü ? sürekli ihale iş kovalamıyor mu ? ne oldu eurpwr halka arz olunca ana şirket çöp mü oldu ? yine iştirakin kazandığı paranın %70 başka şirketlerin kasasına mı girecek ? ben nakitim kadar alma tarafındayım seçimde biter kargaşa da biter biz şu 20 yılda neler gördük malum iktidak ilk geldiğinde türban kavgalarından gezi olaylarına 15 temmuz darbesine papaz krizi 17 25 aralık kumpası patlamalar rusya kirizi israil krizi saymadığım onca kiriz bunların hepsinin sonunda endeskte şirketlerde iki üç 10 kaatı daha fazla çıkmadı mı gezi olaylarında 50 tl ortalamadan sattığım konya çimento ve egeen nerelere geldi alınacak olan temettüler bonustu zaten aklınızı alın büyüme hisselerinde günü birlik düşünmeyin bu sözlerim yeni yetmelerin kulaklarına küpe olsun
    bu yoruma ancak şapka çıkartılır, emeklerinize sağlık sayın hocam.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,404
     Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    bu yoruma ancak şapka çıkartılır, emeklerinize sağlık sayın hocam.
    Eyvallah pamuk01 adana lımısın yoksa ? ben durmuyorum geçen hafta sdt şirketini aradım çok güzel bilgiler edindim kendi adıma eğer kafamdaki senaryo olursa bu şirket daha çoook büyür ellerindeki işler ve alacakları işler yeni iş yerine taşınınca daha büyük düşünecekler daha çok kar daha çok temettü verecekler zaten halka arz izahnamede belirtilen %35 temettü işi yaz aylarında olur gelecekte %50 ye çıkabilir temettü

Sayfa 68/76 İlkİlk ... 18586667686970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •