Sayfa 985/1009 İlkİlk ... 485885935975983984985986987995 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 7,873 - 7,880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Ben kontrol ettim. Benim iki kartı da eksiye geçirmiş nakit avans olarak. Normalde limit var ama nakit avans için yoktu.

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Kredi kartı ile nakit avans kapatılmış.
    Yok yahu
    Sırf meraktan 5.000 TL denedim oldu.
    Kapanmamış yani.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yok yahu
    Kapanmamış yani.
    5000den fazla vermiyor zaten :D

4. Abi hala hile yaptılar diyorsunuz. Sizin adayınız "Milletimiz ilk turda yetkiyi iktidara vermeyerek memnuniyetsizliğini dile getirdi"
    Diyor arkadaş biz bu konuda niye sizle anlaşamıyoruz. ceza sahasında düşen oyuncunuz penaltı değil diyor siz tribündeki seyirci olarak hayır penaltı diyorsunuz. İnin trubunden ağız burun Dalin forvetinize tam olsun bari nasıl penaltı değil diye.

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yok yahu
    Kapanmamış yani.
    Benim diğer kart her gün kontrol ediyorum. Dün veriyordu bugün hesap eksiye geçmiş. Gerçi ben bunu dibine kadar kullandım sen belki vip müşteri ve hiç kullanmadığın içindir.

6.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    5000den fazla vermiyor zaten :D
    Kapatıldı dediler de onda şeeettim.

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Muhtemelen ilk açmayı kapattılar. Diğer türlü ekside olanı kapatmazlar yani öyledir diye düşünüyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Açık halinde limiti olanlar 300-500 bin çekip döşediler ev arsa araba hatta dolar hisse vs vs, 5000 hiçbişey... Bankadan kredi almaktan 50-60% daha ucuza geliyordu. Ben çekmedim ama zaten kartlarla mal aldığım için dolaylı yoldan bir benzerini yaptım. Alışverişlere 12-18 taksiti çaktım boşta kalan parayı da yaallah Z kuşağı çok çalışıp ödesin temettülerimi

Forumda da kaç kere yazdım kredi kartlarının 1.36 bireysel, 1.12 ticari taksit faizi var aşırı ucuz diye. Çeken çekti

ytd

Sayfa 985/1009 İlkİlk ... 485885935975983984985986987995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •