Sayfa 79/165 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon
Arama sonucu : 1317 madde; 625 - 632 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. Tavan da bekleyen 906.973
    Y.T.D

2.  Alıntı Originally Posted by batu2306 Yazıyı Oku
    Tavan da bekleyen 906.973
    Y.T.D
    maşallah şimşek gibi..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3. bu şirketler ürettikleri parçaların hammaddesini yurt içinden mi alıyor yurt dışından ithal mi ediyor.
    hükümetin döviz sıkışıklığı malum bu nedenle döviz bulup alım yapamayabilirler böylece üretimleri azalır bu yüzden ihracat potansiyellerine baktım satışlar içindeki en yüksek ihracat oranını astor yapıyor. astorun bu nedenle üretimi azalmaz diye düşünüyorum bu sektörde en az tuttuğum da astordu, Gesan eropower ve alfası çok beğeniyordum. ama bunların yurt dışı satışları yurt içine göre oldukça az bu satışlarla döviz sıkıntısı olabilirmi.
    bilen bir arkadaş bu hususlarda bizleri aydınlatabilir mi şimdiden teşekkürler.
    ssss

4.  Alıntı Originally Posted by syncelik Yazıyı Oku
    bu şirketler ürettikleri parçaların hammaddesini yurt içinden mi alıyor yurt dışından ithal mi ediyor.
    hükümetin döviz sıkışıklığı malum bu nedenle döviz bulup alım yapamayabilirler böylece üretimleri azalır bu yüzden ihracat potansiyellerine baktım satışlar içindeki en yüksek ihracat oranını astor
    O konuda bunlara bir ayrıcalık tanınıyor (dur) diye düşünüyorum... Hammadde, özellikle rare-elements denen bazı değerli komponentler ithal ediliyorsa da neticede katma değerin çok büyük miktarı yurt içinde üretiliyor... Daha ötesi üretilen son ürün kullanılmaya başlandığında enerji tüketimini düşürüyor - ki enerjide yurtdışı bağımlılığımızı düşündüğümüzde bugün yaptığın ufak bir miktar ithalatla ileride bunun belki 100 katı doğalgaz/petrol ithalatını engellemiş oluyorsun...

5. kıpraşmalar başladı kuheylan da...

6.  Alıntı Originally Posted by syncelik Yazıyı Oku
    bu şirketler ürettikleri parçaların hammaddesini yurt içinden mi alıyor yurt dışından ithal mi ediyor.
    hükümetin döviz sıkışıklığı malum bu nedenle döviz bulup alım yapamayabilirler böylece üretimleri azalır bu yüzden ihracat potansiyellerine baktım satışlar içindeki en yüksek ihracat oranını astor yapıyor. astorun bu nedenle üretimi azalmaz diye düşünüyorum bu sektörde en az tuttuğum da astordu, Gesan eropower ve alfası çok beğeniyordum. ama bunların yurt dışı satışları yurt içine göre oldukça az bu satışlarla döviz sıkıntısı olabilirmi.
    bilen bir arkadaş bu hususlarda bizleri aydınlatabilir mi şimdiden teşekkürler.
    ssss
    Bu söylediğiniz şey mümkün değil bu tarz şirketler için. Hiçbir devlet buna müsade etmez kendi ayağına sıkmaz..

7. güzel bitirdik gunu cıkışımız devam ediyor...

8. güzel başladık güne bugun bist 100 satıcılı gibi...

Sayfa 79/165 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •