Sayfa 149/184 İlkİlk ... 4999139147148149150151159 ... SonSon
Arama sonucu : 1467 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

1. Seçim sonrasını bekleyen bir borsa.. Hareketler tamamen robotların aşağı hareketleri.. Şirket sahipleri işlerini yapıyorlar.. ama bu borsaya yansımıyor..

2. Hissede bir durum var mı acaba diye düşünüyorum ama ben de çok zor durumda bırakmak istemiyorum

3. Gap için geriye doğru döner mi yoksa
    Satış baskısı ve kademelerdeki kalın lotlar neyin nesi oluyor

4. Astor son zamanların moda hissesi gibi anacak yüklü bir alım göremiyoruz..2-3 milyonl lotluk blok alımlar kağıdı hemen 60 lara taşır diye düşünüyorum..

5. Diğer hisselere nazaran enerji şirketleri iyi prim yaptı. Biraz dinlenebilir astor. Sonra yola devam inş

Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Astor son zamanların moda hissesi gibi anacak yüklü bir alım göremiyoruz..2-3 milyonl lotluk blok alımlar kağıdı hemen 60 lara taşır diye düşünüyorum..

6. Astor
    Gesan ve alfas ile mukayese edildiği zaman geride kalma durumu var mı acaba diye düşünüyorum ama ben hala bekliyorum

Alıntı Originally Posted by ayhan43 Yazıyı Oku
    Astor
    Gesan ve alfas ile mukayese edildiği zaman geride kalma durumu var mı acaba diye düşünüyorum ama ben hala bekliyorum
    Lafınızı balla bölüyorum ama gesan ve alfas elektrik üretiyor astor satıyor. İki kağıtla mukayese etmek bence yanlış olur

8. Astor Enerji Genel Müdür Yardımcısı Olcay Doğan şirketle ilgili güzel bilgiler veriyor. İzlemenizi tavsiye ederim.

Astor Enerji, Bloomberg HT Kanalında

https://www.youtube.com/watch?v=JPzamusuFO4

Sayfa 149/184 İlkİlk ... 4999139147148149150151159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •