Sayfa 107/339 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 849 - 856 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    keko görüyoruz azda olsa ama satmayı beceremiyoruz hala ver al sıkıntı )) gesanda 6 ay bekledik öyle verip almadan da sıkıntı ama cw de hedef belirledim bu sefer bakalım ne olacak
    cwene taze kandır...bence ciddi potansiyel var..şimdilik sabretmek lazım..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    cwene taze kandır...bence ciddi potansiyel var..şimdilik sabretmek lazım..
    çok canım sıkkın çok eski fiyatıyla gesanları kaçama 78 den kaçmam lazımdı en kötü.. işe güce verdik kendimizi dünyaları kaçırdım senden aşağıda verdim düşün
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    keko görüyoruz azda olsa ama satmayı beceremiyoruz hala ver al sıkıntı )) gesanda 6 ay bekledik öyle verip almadan da sıkıntı ama cw de hedef belirledim bu sefer bakalım ne olacak
    Gesanin zamanında dolaşımdaki malinin binde 3 u bendeydi. Üç kuruş kar aldım ne oldu, şirket milyar dolarlık oldu öyle arkasından bakakaldim. Şuan dolaşımdaki malın binde 3 u ne ediyor baktıkça insan delirecekmis gibi oluyorda neyse.

4.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Gesanin zamanında dolaşımdaki malinin binde 3 u bendeydi. Üç kuruş kar aldım ne oldu, şirket milyar dolarlık oldu öyle arkasından bakakaldim. Şuan dolaşımdaki malın binde 3 u ne ediyor baktıkça insan delirecekmis gibi oluyorda neyse.
    benim de sermayem satmasaydım bu günün iki katıydı..:k)
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    çok canım sıkkın çok eski fiyatıyla gesanları kaçama 78 den kaçmam lazımdı en kötü.. işe güce verdik kendimizi dünyaları kaçırdım senden aşağıda verdim düşün
    bende 23,00 maliyetli 57 bin adet gesan vardı..41 bin adetini 65 civarlarından ,16 bin adetini de 230 dan verdim...borsa hayatımın en iyi karını bu hissede yaptım..tabi ondan önce de jansadan üç ayda üç kat kazanmış idim...

7.  Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    160 ın üzerin 200 ü mü gösteriyor dostum

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    160 ın üzerin 200 ü mü gösteriyor dostum
    aynen....
    gesandan hatırladım sizi....
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

Sayfa 107/339 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •