Sayfa 340/948 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by abcd1234 Yazıyı Oku
    :D selam dcr78 ,

Onay geldiğinde mecbur götürecekler.

Bizim yaptığımız sadece şafağı belli olmayan asker misali gün öldürüyoruz.

Şu spk nin son onay tarihi bileydik sterese ve kalan gün sayısını düşünmeye gerek kalmazdı.
    selam kardeşim kesinlikle katılıyorum hareket ansızın başlayacak inş az kaldığını düşünüyorum bende duyumlar o yönde şuan inş heran bir süpriz bekliyorum asla ytd dir..

2. Bültende yokuz

Sent from my iPhone using hisse.net

3.  Alıntı Originally Posted by ilkerozan Yazıyı Oku
    Bültende yokuz

Sent from my iPhone using hisse.net
    Zaten bülten de olacak olsak şuan 3 üstünde kapatmıştı haber kokusunu almışlardı zaten spk ile beraber çalışıyor bu kan emiciler bilinçli yapıldı bu 3 aylık kazık ky a bırakıp sansınlar diye Ağustos sonuna kadar çıkacağını düşünmüyorum ona göre hazırladım kendimi bekleme ye devam..

4.  Alıntı Originally Posted by drc78 Yazıyı Oku
    Zaten bülten de olacak olsak şuan 3 üstünde kapatmıştı haber kokusunu almışlardı zaten spk ile beraber çalışıyor bu kan emiciler bilinçli yapıldı bu 3 aylık kazık ky a bırakıp sansınlar diye Ağustos sonuna kadar çıkacağını düşünmüyorum ona göre hazırladım kendimi bekleme ye devam..
    Aynen hatta ben daha kotu senaryolar bekliyorum o yuzden bir sene burdayım

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. ((BİMER) ne yapmış olduğum başvurum 12.07.2017 tarihinde SERMAYE PİYASASI KURULU BAŞKANLIĞI tarafından cevaplanmıştır:

İlgi: 11.06.2017 Tarihli Başvurunuz

İlgide kayıtlı başvurunuzda Kurulumuza yapılan birleşme başvurusunun ne kadar sürede sonuçlandığına dair bilgi talep edilmektedir. Kurulumuza yapılan başvuruların sonuçlanma süresi, iletilen başvuru dosyasındaki eksiklikler, başvuruya özgü hususlar, talep edilen bilgi ve belgelerin Kurulumuza iletilme sürelerine göre değişiklik arz etmektedir.

Bilgi edinilmesi rica olunur.

6. ÖZBAL ÇELİK BORU SANAYİ TİCARET VE TAAHHÜT
    ANONİM ŞİRKETİ
    YÖNETİM KURULU KARARI:

http://ozbal.com/icerik/bilgi_resim_liste/2710.pdf

7. Kimse kimsenin nasibini yiyemez nasibde varsa kazanmak Allahin izniyle kazaniriz çoğu gitti azı kaldı denizi geçtik derede bogulmayalim

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Günlerce haftalarca kademelere takoz lot koyanın işi de bitti çünki istediği malı alıp paketledi bundan sonra tahtada satış baskısı beklemiyorum!
    YTD

Sayfa 340/948 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •