Sayfa 224/630 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon
Arama sonucu : 5036 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1. Sasa ne güzel pazarlamış Oha yani bankalar iskontolu defter değer komedisine devam

Sasa patronunun YÜZYILIN İŞ ADAMI ŞLAN EDİYORUM ORTADA güçlü ciro olmadan 15 katı fiyat nedir bu ya holdinglerde 2-3 fk oynuyoruz

Hep derim zeki iş adamı hali başka olur Japonya’dan gelmiş Almanya’dan gelmiş bu adam vesselam !!

2. Bu arda Tayyip Erdoğan düşmanlarına da kapak olsun ben muhalifim ama ülkemi her şeyden çok seviyorum iktidarı sevemedim diye iktidarın berbat etmesini ülkeye zarar vermesini istemek

Deliliktir akp çok başarılı olmalı cari açık sorununu çözmeli hatta müthiş başarılara imza atmalı ki muhalefet de daha kaliteli isim ve adaylarla mücadele etsin siyasi ortamda insan kalitesi artsın

Bu başarı azmini görmek istiyorum planlama projeler şarttır

Lafım 666 ye …. REİSE DEĞİL ÜLKENE AŞIK OL ÜLKEN İÇİN ÇALIŞ DUA ET ,SEV VE UMUT ET ve En iyisini dile kardeş

Cumhurbaşkanı tek kişilik Ordu değildir , ülkemizi yöneten bürokrasi var , iş adamı ordusu var , danışman ordusu var ,bilim insanları , düşünce kanaat önderleri var ve şirketler dünyası ise bir derya denizdir

Deniz ne kadar berrak olursa ülke o kasar güzel kalkış yaşar başarılı olur lidere her tür olumlu ve olumsuz gelişme bağlamak doğru değil

Ülkemiz yoluna gitecek cari açık kapanacak birileri doğru adımları atacak umut ediyoruz .

3. Togg projesi de başarılı olsun
    İthalatı engelleyerek ihracata dönüştürecek projeler de

4. Ben zihniyet olarak ülkemi yönetene hatalarından dolayı hesap sorarım başarısız olmasını istemem benim kitabımda hainliktir !

Başarılı olmak zorundadır ülkemi kim yönetirse yönetsin

Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Lafım 666 ye …. REİSE DEĞİL ÜLKENE AŞIK OL ÜLKEN İÇİN ÇALIŞ DUA ET ,SEV VE UMUT ET ve En iyisini dile kardeş
    Ne guzel dileklerde bulunmussun sagolasin. Gunahimi bile getirmem bu herifler gitmeden.

6. Kardeş bak ülkemizin sitemini kuranlar 1950-2002 aradı demokrasiyi darbelerle sürekli ortadan kaldırdı neticede güçlü bir meclis ve sistem kalmadı şu halimize şükredip yola devam edeceğiz isimlere asla takılmıyorum ,

Günah , yapanın yanına kar kalması şu bu ….siyasetin ülkeden ülkeye değişen normlarıyla alakalı konulardır Chp li belediyede yolsuzluk yapılınca chp seçmeni partiye asla genel seçimde oy vermem asla bu düzene ortak olmam tkp , tip e vericem filan diyor mu … ülke normları böyle sevelim ve sevmeyelim böyleyiz !

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,832
    Ekonomiyi birde deden dinleyin
    https://www.youtube.com/watch?v=xgdHfQIi72k

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Ekonomiyi birde deden dinleyin
    https://www.youtube.com/watch?v=xgdHfQIi72k
    Iyi konusuyor ama faiz konusuna pek katilmiyorum. Faiz MB'sinin elinde kurun istikrarini saglamak icin kullanilan araclardan bir tanesidir. Soros Bank of England'i tek basina batirdi. Geregini yapmamak kotu sonuclar veriyor.

Sayfa 224/630 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •