Sayfa 781/1005 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: Viop LI

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Birader bize ne senden ve senin pozisyonundan...AMA BURAYA BEYLİK EDİP YAZARSAN SONRADA ÇAKILIRSAN...işte o zaman ne oldu derim.

O zaman bigshortun suçu neydi?..değil mi?

150 puan bu gün- 200 oldu..bu viobda agır hasar demek..sen viobu bildiğine emin misin?

Soruları ve sorunu algılayamıyorsun.

İllki AFERİN istiyorsan yaz oraya açık rakamı ama anında...biz de zamanı gelince tebrik edelim...

Ha sen bilmezsin ,ben de her türlü mantık var..sorun değil.
    Rakam acik degilse benim bile hesaplamadigim 150 puani hesaplamisin. Senin korkun bos muhabetine 150 puana kapanmaya sebep olsan ve shorta cevirseydin beni, testereye sokmus olmayacakmiydi . Sen etkilemedinmi long bekleyenleri al rakama bak duserken konusursan yukselirkende yersin iste boyle, kendi anlik yazmayi basaramamisinda iddiasi olmayan benim anlik istiyon ben yazarim iddiam yok. Ama senin iddian var anlik degilsin. Omahoyuda alda ona dusek derken balik yediriyodu onuda cagir gel tek yetmezsin

SPOT da BofA almaya başlamış,

3. Hafize Başkan yarın da bankaların sırtını sıvazlar sonra ver elini 5500

4. Dün de 2 ayrı kanalda TV'de açıkça söylediler.

Piramidin altı artık destekleniyor, yukarıdan aşağıya transfer var

Bankaların öz kaynakları yüksek, yukarıdan kaynak aktarma devam olur. Unicredit çıktı belki kardadır.

Düşük maaşlı kesim destekleniyor, daha yüksek maaşlılara çok zam vermiyorlar.

Bir çok kişi kurum düşük faizli kredi aldı, roll etmek zorlaşıyor, ikinci elde satışlar artar, halka açılmalar da daha iskontolu olarak artar bence.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Ben TEB'in tersini düşünüyorum.. Sert %+3..+4 yukarı alacaklar..
    604--610 arası kapatmasını umud ediyorumm
    pala kapanışa doğru bir hareket 610 kapat,bitsin bu iş bugünlük

6. Hayatta başlangıçlar önemlidir.
    takılmayın artırıma bu zaman diliminde nereye kadar gideceği önemli bismillah dedi.
    şimdi altı dolu söylemler gerekli ekonomi yönetiminden.
    FORMASYON AVCISI -53

7. @desperado bankalar niye sevmedi bu durumu?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. hafize sultan bankaların elindeki düşük faizli bonoları swap yoluyla değişken faizlerle takas edecez derse bankalar gider mi ?
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Sayfa 781/1005 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •