Sayfa 918/1044 İlkİlk ... 4188188689089169179189199209289681018 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 7,337 - 7,344 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Yeni hafta tüm dostlara hayırlı olsun, bol ve bereketli kazançlar
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,986
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Sen daha yatmadın mı selim.
    Davuk muyum ben . Hemen erkenden yatayım. Ders çalışıyordum. Forum indikatörüne bakınıyordum.
    Günlükte xu100 sanki biraz sıkıntılı, gidecekmişte aslında gidemiyor gibi bi durum var galiba. İlerleyen saatlerde bakacağız duruma.
    Elimde çok şey yok. PETKM (düşük maliyet) Finans falan filan elim boşaldı nerdeyse. Benim kendi seçimimdir kimse etkilenmesin lütfen. Hisse bazlı durumlar çok farklı. Bu kez elim xu100 e biraz bağlı. Sona ayranım döküldü falan olmasın

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Yeni hafta tüm dostlara hayırlı olsun, bol ve bereketli kazançlar
    Oooo. Lütfü abi.
    bakıyorum sende Dandan abi gibi öğleden sonra teşrif ediyorsun. Ne güzel hayat şu emeklilik be. Helal olsun size. Almanya dan emekli maaşı alır gibisiniz.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

3. Soruya yarın cevap verseydin daha iyi olurdu.
    Yazdıklarımı görmüyorsun bile emekli olunca böylemi oluyor.
    Dikkat dağınıklığı da cabası.

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

BİST 100 görüntü bu şekil, üstte aylık pivot direnci 6.322 üzerine çıkabilirse 4. kanal üst bant 6.800 önemli.

Endex haftalık pivot seviyelerinde 6.318 ilk direnç, 6.448 ikinci direnç 6.800 üçüncü direnç izlenecek seviyeler.

5.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Davuk muyum ben . Hemen erkenden yatayım. Ders çalışıyordum. Forum indikatörüne bakınıyordum.
    Günlükte xu100 sanki biraz sıkıntılı, gidecekmişte aslında gidemiyor gibi bi durum var galiba. İlerleyen saatlerde bakacağız duruma.
    Elimde çok şey yok. PETKM (düşük maliyet) Finans falan filan elim boşaldı nerdeyse. Benim kendi seçimimdir kimse etkilenmesin lütfen. Hisse bazlı durumlar çok farklı. Bu kez elim xu100 e biraz bağlı. Sona ayranım döküldü falan olmasın

Oooo. Lütfü abi.
    bakıyorum sende Dandan abi gibi öğleden sonra teşrif ediyorsun. Ne güzel hayat şu emeklilik be. Helal olsun size. Almanya dan emekli maaşı alır gibisiniz.

Selim hocam foruma öğleden sonra geliyorum ama hayat erken başlıyor, bugünü özetleyeyim hemen

Gece 03.00 civarı kedileri saldım, tabi bunlar aşağıdakiler evde zaten bir tane var arada o başıma gelip gidiyor saat 06.0ü civarında kalkıp tavuklar ve civcivlerle ilgilendim, yine biraz kedilerle ilgilenip kaldıkları yeri elektrikli süpürge ile süpürdüm, (biri alerjik astım hastası mecbur kaldıkları yeri her gün süpürmek gerekiyor..) sonra galiba 07 civarı sokak köpeklerine bakmaya gittim, başka işlerim olduğu için onlara 5-10 dk ancak ayırdım, geri dönünce kahvaltı falan ettik, sonra yine kedilerle ilgilendim yaş mama verdim, gittim evde olmayan kediyi bulup getirdim kabaca saat 08.45 de bahçeye vardık, biber domates fasulye vardı onları kazdık 11:30 civarı kazma işi bitti, biraz dinlenip markete uğrayıp eve döndüm, tekrar kediler ve tavuklara ilgilendim, duş aldım falan sonra foruma girdim

Böyle emeklilik mi olur (:

Hem ben daha emekli değilim EyT falan tutmadı hocam, ben sadece emekli tadında yaşıyan bir garibim

TR den maaş alamıyorum ki Almanya maaş versin hocam Hatta TR fırsat buldukça beni yoluyor..
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Selim hocam foruma öğleden sonra geliyorum ama hayat erken başlıyor, bugünü özetleyeyim hemen
    Pek özendim, imrendim açıkcası.

Selamlar herkese ve iyi bir hafta dileği...

7. Selim anlamaz o işlerden Lütfü hocam, senin yaşantın on numara.

Aleyküm selam abla hoş geldin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,986
     Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Pek özendim, imrendim açıkcası.

Selamlar herkese ve iyi bir hafta dileği...
    Yaaa bırak allasen abla. Bu Lütfü abi varya koskoca VAKBN dize getirmiş adam. Şimdi bakma öyle köy hayatı falan diye. Eski kulağı kesiklerden. Hani filmlerde olur ya eski hızlı zamanlarında astığı astık kestiği kestik çaldığı düdük olan Mafya babaları. Şimdi öyle hayatı domates biber falan işte.

Hele Dandan abi. o ayrı bi muamma. Emekliyim yelekliyim falan.
    Adam evde durmuyor be abla. Karavana atlayıp basıp gidiyor. nereye gittiği de belli değil. Defineci bu defineci
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Sayfa 918/1044 İlkİlk ... 4188188689089169179189199209289681018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •