Sayfa 378/527 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon
Arama sonucu : 4214 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Sene başında 100 üstü olan hisse bunca enflasyon, zam ve kur artışına rağmen şimdi 90 bile değil, bu aynı zamanda patronun yatırımcısını korumadığının resmi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Bu şirketi sermaye piyasası kurumuna incelenmesi için şikayette bulundum sürekli baskı bu kıymetli şirketin hiselerini kim ele geçirmeye çalışıyor çok mağduruz sebep olan kimlerse Allahından bulsun

Alıntı Originally Posted by OTK Yazıyı Oku
    Bu şirketi sermaye piyasası kurumuna incelenmesi için şikayette bulundum sürekli baskı bu kıymetli şirketin hiselerini kim ele geçirmeye çalışıyor çok mağduruz sebep olan kimlerse Allahından bulsun
    Spk ile bunlar sevgili gibidirler üstadım.
    Güven yok ve kalmadı kimseye.
    Küçük yatırımcılara gücleri yetiyor.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu tahtanın patronundan tahtacısına kadar hepsi omurgasiz familya cinsinden olsa gerek.
    Fiyatta bir istikrar olmuyor bir türlü.
    CİTİ ye toplatıp 115 e çıkarıp, kayıtlı sermaye haberiyle bastı milletin eline.
    O gün bugündür hisse can çekişiyor.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Çıktığı yerde tutunamıyor öyle olunca da hep aynı yerde debelenip duruyor, kalın lotları olan her kimse satışlara koyduğu gibi alımlar da yapmadan gitmeyecek gibi.

6. Bu şirketi yönetenlerin zihniyeti bozuk...ky düşman bunlar için...tahtaci ya da fiyatı birda tutan her kimse cibilliyetsiz...iki demeç verse iskele uzatimiyla ilgili ya da mevcut soruşturmayla ilgili fiyat burada durabilir mi...cibilliyeti bozuk bu fiyatta tutanın...şirketi arayıp hakaret ediyorsun...tepki yok çünkü suçunu biliyor...para için namusunu şerefini haysiyetini onurunu hiçe sayıyor bunlar...sorsan sanayici...şirket 2008 yılı değerinde dolar olarak...şirketi büyütmüşmüş...alsancak limanı kadar değerli diyen yalancı hilebaz açgözlü...şerefini tahtada iki paralık etmeye değer mi...

SM-G780G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sene başında 100 üstü olan hisse bunca enflasyon, zam ve kur artışına rağmen şimdi 90 bile değil, bu aynı zamanda patronun yatırımcısını korumadığının resmi.
    Tlman'a bakıyorum, mülk hazinenin, özel sektöre işletme hakkı var sadece, Eggub devasa mülk tamamen şirketin malı ama bakıyorsunuz Tlman yatırımcısına iyi kar ettirmiş sene başından beri, gencolar bu konuda ne düşünürler acaba.

8. Ne dusunecekler...fiyata müdahale olduğunu dusunuyorsaniz şikayet edin diyorlar...spk ceza veriyormuş yakalayınca...yersen..siz rahatsiz degil misiniz diyorum gk da bilgilendirme yapildi diyor....
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tlman'a bakıyorum, mülk hazinenin, özel sektöre işletme hakkı var sadece, Eggub devasa mülk tamamen şirketin malı ama bakıyorsunuz Tlman yatırımcısına iyi kar ettirmiş sene başından beri, gencolar bu konuda ne düşünürler acaba.
    SM-G780G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 378/527 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •