Sayfa 70/90 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 553 - 560 arası.

Konu: MEPET - Metro Petrol ve Tesisleri

1. Holding vaz mı geçti değerleme işlerinden?

2. Yüksek ihtimal vaz geçti yani buna vaz geçmede diyemeyiz Bi panikle satacaz felan dediler hemen en kısa zamanda değerlemesi yaptırılır felan filan dediler üstünden 15 16 ay geçmiş turşu olmuş yani satsaydı haberin ayı dolmadan değerleme yapılırdı ardından yurt dışı bir iki kuruluşa satış yetkisi verilirdi bunlar yapılmadığına göre bence şirket kendi kendine haber üretip mal sattılar başka bişey değil
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Yada Bişeyler yapıyorlar ama kamuya haber vermiyorlar başka Bi açıklaması olamaz

4. By akıl yine terketmiş

5. Bende gideyim kendi kendime yazıyorum yine

6.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Yüksek ihtimal vaz geçti yani buna vaz geçmede diyemeyiz Bi panikle satacaz felan dediler hemen en kısa zamanda değerlemesi yaptırılır felan filan dediler üstünden 15 16 ay geçmiş turşu olmuş yani satsaydı haberin ayı dolmadan değerleme yapılırdı ardından yurt dışı bir iki kuruluşa satış yetkisi verilirdi bunlar yapılmadığına göre bence şirket kendi kendine haber üretip mal sattılar başka bişey değil
    Vazgeçtiyse açıklamaları gerekli değil mi? Spk dan bir son durum açıklaması istenmedi bugüne kadar, sanırım gidip bir noterden ihtar çeken de olmadı.b

7. Sıkıntı olmaz niye mi malı sattıktan sonra spk en fazla piyasayı yanlış yönlendirin der bu da evet önce satmak istedik ama vaz geçtik der spk da vaz geçtiğini niye söylemiyorsun kap a bildirmiyorsun der bu da unutulmuş Bi kap bildirimi der bunun karşılığında spk nın cezası ne olur sizce

8.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Sıkıntı olmaz niye mi malı sattıktan sonra spk en fazla piyasayı yanlış yönlendirin der bu da evet önce satmak istedik ama vaz geçtik der spk da vaz geçtiğini niye söylemiyorsun kap a bildirmiyorsun der bu da unutulmuş Bi kap bildirimi der bunun karşılığında spk nın cezası ne olur sizce
    Spk piyasayı yanlış yönlendirdin bile dememiş bunlara, bunlar da piyasa şartları değişti vazgeçtik vs demediler.

Sayfa 70/90 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •