Sayfa 59/136 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 465 - 472 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. Birisi burada brlsm’in devam eden işlerini paylaşmış:
    https://twitter.com/vveliaht/status/...Efom2BrFh8Nknw

2.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Birisi burada brlsm’in devam eden işlerini paylaşmış:
    https://twitter.com/vveliaht/status/...Efom2BrFh8Nknw
    Mevcut hükümete yakın bir şirket gibi duruyor, körfezden gelecek işlerden pay alma potansiyelimizi arttırabileceğini düşünüyorum.
    Ayrıca son iş de dikkatimi çekti, kalyonun güneş paneli fabrikasına da iş yapıyoruz görünüyor. Kalyonun alacağı işlerde de bize pay düşme ihtimalini akla getiriyor.

3. Guzel bilanco gelmis allah icin

4. Niye acilista dusti bu kadar begenilmedi mi ?

5. dostum benim şahsi fikrim bilanço pekte iyi değil. gelirlerin çoğu kambiyo geliri..açıkçası benim beklentimin altında kaldı. sırf o yüzden sabah açılış sonrası realizasyon yaptım.

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Çok güzel bir bilanço..tahmin ettiğim gibi güzel gelmiş ..mübarek ikinci çeyrek kârı sütünü önceki ceyreklerin arasında minare gibi görünüyor ..
    Sevgili keko. selamlar. sizle daha önce başka hisselerde de birlikteydik. tabi başka kullanıcı adı ile burda da seni görünce sevindim. maliyetim senin %20 altındaydı. lot sayımız biraz fazlaydı senden. fena kazanmadık ben bilançoyu beklenti altı değerlendirdim. kambiyo gelirimiz olmasa fenaydı...

7. arkadaşlar brlşm de eskı bılançoları unutun,artık yenı brlşm var...o brlşmde yenılenebılır enerjı alanında faalıyet gosterecek,,asıl bundan sonrakı bılançoları etkıleyecek olan bu alandan alacagı işler,atacagı kaplar..kambıyo karından da olsa bu donemı bu bılanço ıle ıyı atlattı gozukuyor,fk da ucuzladı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. şirketın bu alanda atacağı kaplar hısse hareketlerını çok agresifleştirir,,yeterkı şirket bu alanda sağlam adımlar atmaya devam etsın..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 59/136 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •