Sayfa 66/136 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 521 - 528 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. Teşekkür ederim Sayın Majesty
     Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    596 bin lot alım var, bu ana kadar da 2 milyon 677 bin lot tavandan satıldı. 28.40-28.46 arasından da 1.8 milyon lota yakın satış olmuş.

2.  Alıntı Originally Posted by udem Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim Sayın Majesty
    Rica ederim. Günü 207500 bekleyenle kapattık 😀

trenden indim hala gidiyor
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    trenden indim hala gidiyor
    Bu tren Edirne’den Van’a gidiyor henüz daha İstanbul’a varmadı 😀

5. 30,00 psikolojik direnç seviyesine geldik...maşALLAH...geçen hafta 20,00 psikolojik direnç seviyesinde gün boyu gidip geldikten sonra aynı gün içinde geçmiştik direnci..bakalım bu gün nasıl olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. brlsm yapısı itibari ile tam bir gesanvari bir yapıya büründü....endeksten ve sektörden pozitif ayrışıyor...bakalım kısmetimizde neler olacak ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. tren artık bi garda dursun biraz da yolcular insin rahatlasın hafiflesin biraz...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    tren artık bi garda dursun biraz da yolcular insin rahatlasın hafiflesin biraz...
    yolcu değişimi iyidir...taze kan iyidir..kime ne kadar nasip olacak bilemeyiz...??

Sayfa 66/136 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •