Sayfa 143/171 İlkİlk ... 4393133141142143144145153 ... SonSon
Arama sonucu : 1367 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Çok haklısın windwalker 😎 kardeşim.
    Terki joe hala LasVegas da poker çeviriyor lakin rulette krupiye kızlara caka satayım derken ne var ne yok silkelemişler olacağı buydu. Biraz para bulursa dyoby yo kaldıracakmış. Duy da inanma. Grand desen işi gücü Fenerbahçe bu sene şampiyon olacak mı diye tartışıp mahallede ki kahvenin gassaraylılarıyla gazozuna pişpirik oynuyor. Geçenlerde kahveciye Dyoby nın açık renkleriyle boyatsana birader kahveyi demiş kahveci de 5 senedir dyoby yı karaladın durdun şimdi bu ne ayak dayı diye cevap vermiş. Eblek tarihi eser koleksiyonu yapar gibi babasından kalan dyobyların üstüne 5 bavul dolusu dyoby almış ( ilk borsa zamanlarında bavulla eve getiriliyordu babası gibi nostaljik takılmayı sever ) torununa miras bırakacakmış.
    Bana gelince yurt dışı yaptım uzunca süre kafa dinledim ne tv ne borsa ne deniz çay diyarında demlendim biraz.
    Gel gele gelmeyelim diyen terki joe ses verirse takılırız gayri ufuklara yeniden yelken açarız.
    Maraşal aldı başını gitti dyoby bi başına garipleri oynuyor haydi grand ve Eblek fişekliyelim şunu Ytd

2. Yaşar gurubunda bilancolar cok kötü geldi dyo nun bilançosu da anlaşılan kötü gelecek gibi onu Fiyatlıyorlar zarar gelirse şaşırmam veya cüzi bır kar. Anlaşılan bilanco cok kötü y.t.d

3. Bilançoda kar gelme ihtimali yok. 250 milyon lira civarı zarar beklentim var. Satış ve FAVÖK iyi gelir ama.

4. Yarımada olabilir kur farkında ve buyuk finans giderleri olacak 75 milyon dolar kasadan cıktı zaten hıse den beli oluyor.buyuk darbe aldı 6 sene sonra toparlar.
    Hıse y.t.d

5.  Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Çok haklısın windwalker 😎 kardeşim.
    Terki joe hala LasVegas da poker çeviriyor lakin rulette krupiye kızlara caka satayım derken ne var ne yok silkelemişler olacağı buydu. Biraz para bulursa dyoby yo kaldıracakmış. Duy da inanma. Grand desen işi gücü Fenerbahçe bu sene şampiyon olacak mı diye tartışıp mahallede ki kahvenin gassaraylılarıyla gazozuna pişpirik oynuyor. Geçenlerde kahveciye Dyoby nın açık renkleriyle boyatsana birader kahveyi demiş kahveci de 5 senedir dyoby yı karaladın durdun şimdi bu ne ayak dayı diye cevap vermiş. Eblek tarihi eser koleksiyonu yapar gibi babasından kalan dyobyların üstüne 5 bavul dolusu dyoby almış ( ilk borsa zamanlarında bavulla eve getiriliyordu babası gibi nostaljik takılmayı sever ) torununa miras bırakacakmış.
    Bana gelince yurt dışı yaptım uzunca süre kafa dinledim ne tv ne borsa ne deniz çay diyarında demlendim biraz.
    Gel gele gelmeyelim diyen terki joe ses verirse takılırız gayri ufuklara yeniden yelken açarız.
    Maraşal aldı başını gitti dyoby bi başına garipleri oynuyor haydi grand ve Eblek fişekliyelim şunu Ytd
    Demli kardeş borsayı bıraksak da genede göz ucuyla bakıyoruz .hoş geldin dısardaymışsın .burası aynı .ikı satır yazayım
    Cok yazmayacağım. Bİlanco geldi 358 milyon Zara yazmış Artı borcu iki katlamış zaten borcu coktu . 6 milyar borc olmuş öz kaynak düşmüş .dyo nun icinmi boşaltıyorlar Aile kavgasından dolayı .onu bilemiyoruz.
    Bu hıseye yazıl ediyorlar .neyse
    EBLEK Kardeşe de selam söyleyeyim
    Kendinize iyi bakın .
    Demli kardeş senı kayık bağlı duruyor mu?
    İskelede. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    Bu yazı ironi dir.
    Y.t.d

6.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Bilançoda kar gelme ihtimali yok. 250 milyon lira civarı zarar beklentim var. Satış ve FAVÖK iyi gelir ama.
    Zarar 358 milyon tahminin tutmadı.
    Y.t d

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bunun bir başka versiyonunu Migros'ta yapmışlardı. Adamlar o dönem gittiler yüklüce kredi çektirdiler, o parayı kendilerine temettü olarak verdiler sonra çektiler gittiler. Şirket senelerce kendine gelemedi.

DYOBY'yı on yıllarca sürecek bir borçluluğun içerisine sokuyor.lar gayet net... Tam da mali rasyoların düzelip yatırımcılara temettü verme zamanı geldiğinde yapmaları da gayet manidar...Ben bunları paylaşımcı, cebinde akrep yok bilirdim. Çok yanılmışım...İlk fırsatta portföyden çıkaracağım...YTD
    Ne dediysek o ! Dünya kadar borcu geçtim, esas faaliyet kârı geçen yılın yarısı bile değil...Resmen batışın eşiğinde...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

8. Yuhhhh zarar bekliyordum bu kadar beklemiyordum 359 milyon zarar ne yaaa bunlar tam o..c.... yaz günü boya zamanı bu Zarar neyin nesi birde bedeli sermaye artır. Y.t.d

Sayfa 143/171 İlkİlk ... 4393133141142143144145153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •