Sayfa 458/582 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon
Arama sonucu : 4650 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Bilanço son gönderme tarihi 21 Ağustos. Azap formasyonu gereği OZKGY da kuvvetle muhtemel o güne kadar açıklamayacaktır. Hani arada düzeltme vb gündeme gelir hava bozabilir vs. vs.
    hep aynı terane alıştık artık arsa aldım attım gözüyle bakamayanı bıktırırlar...
    nasip....

yeterince toplanamayan malı götürmezler borsanın kanunu budur diyelimki bir fon geldi 10 milyon lot daha aldı sorun yok adamların elinde 250 milyon daha var satışa koydukca koyar patron tamam demeden bi mok olmaz... şu varki beklediğim bilanço gelirse rasyoları çok düşecek tek umudum o yoksa bu aç gözlülerle bir yere gidecegi yok...
    nasip....

3. Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Özet Bilgi
    Beşiktaş Projesi Yapı Ruhsatı
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

İstanbul ili, Beşiktaş İlçesi, Balmumcu Mevkii'nde yapımı planlanan konut projesi için Yapı Ruhsatı 10.08.2023 tarihi itibari ile alınmıştır.

Tasarruf sahiplerimizin ve kamuoyunun bilgisine sunarız.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Evet beklediğimiz ruhsatlardan biri geldi .Beşiktaş Balmumcu Karma proje olacak bakalım neler yapılacak Konut banko ,AVM olabilir yanında yada Otel yahutta hepsi birden 8500 metrekare yer, İstanbul un göbeğinde resmen ne yaparsan yap para basar

Bu daha başlangıç ,zaten karanlıkta TEB den yüklü alalın bir bildiği var kap yada bilanço gelecek diye düşünmüştüm, kap geldi ,diğerleri de yakında peşi sıra gelir, en son 21 de bilanço var çok iyi bir bilanço gelecektir ,hayırlı olsun ortaklara şimdiden...

6. Yapı ruhsatı ile ilgili kap attıkları saat: 18:10... İyi niyetli! şirketinin değerinin düşmemesi için uğraşan! patron, kap ı bu saatte atmaz! Ama amaç başka ise, kiii öyle bugünkü saatte atar. Aynı 12 aylık bilanço yu etkisi az olsun, unutulsun vs.diye gece 23.58 de gönderdiği gibi. !!!!

Ya arkadaş sen şirketini, insanları soymak için mi halka açtın. Bedava finansman sağlayıp, süslü püslü sunumlar yapıp, sözler verip, insanları kandırdın...Ameedddd, toprak seni almayacak, denizlerde kaybolasın inşallah....

Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....

7. TİCARİ AHLAK Ameddddd!!!!

Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....

Haber, bilanço vb önemli değil, "azap formasyonu" tam gaz devam. İşlemlerin çoğunun fiktif olduğunu düşünüyorum. Amaç olumlu koşullarda dahi olumsuz bir görüntüyle fiyatı baskılamak.

Tabii riskleri var. Bugün bunu biraz hissetmiş olmalılar.

Söz sanırım şöyleydi: "Dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan olmak" İşte öyle
    Son düzenleme : Azurit; 11-08-2023 saat: 13:51.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

Sayfa 458/582 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •