Sayfa 936/990 İlkİlk ... 436836886926934935936937938946986 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 7,481 - 7,488 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Kime yapılıyor. Hiç bilgi bulamadım bu konuda.
    Arka aks togg için mi? Kaç adet üretildi...
    disk ts 1400 için mi? kaç adet üretilecek?
    Bunların ciroya etkisi ne kadar olacak?

Onu bunu bırak dostum 10 senedir 160 milyon euro ciro bekliyorum şirketten o kadar enflasyon yedik hala ışık yok tünelin ucunda. Bu şirketi yönetemiyorlar. Bu işi beceremiyorlar. Köy yoluna ferrari ile çıkmışız gibi...

Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    3. Ceyrek bilanço yeni ürünlerin satışı suanda yapılıyor arka aks kovani ve turbosaft motor parçaları 3. Ceyrekte etkisini görürüz

2.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Kime yapılıyor. Hiç bilgi bulamadım bu konuda.
    Arka aks togg için mi? Kaç adet üretildi...
    disk ts 1400 için mi? kaç adet üretilecek?
    Bunların ciroya etkisi ne kadar olacak?

Onu bunu bırak dostum 10 senedir 160 milyon euro ciro bekliyorum şirketten o kadar enflasyon yedik hala ışık yok tünelin ucunda. Bu şirketi yönetemiyorlar. Bu işi beceremiyorlar. Köy yoluna ferrari ile çıkmışız gibi...

Haklsınız net işletme sermayesi -2,5 milyar tl olmuş zamanında borçları tlye cevirseler şuan kasası dolup taşıyordu fabrikası bedavaya gelirdi basiretsiz bir yönetim var. Ben kar satışı yaparak maliyetimi sıfırladım sıfır maliyet ile kalanı taşımayı düşünüyorum bu yeni yapılan yatırımlar sonuç verecekmi yıl sonu bilançosuna göre tekrar kalan mallarımıda değerlendiririm.

Bu turboşaft uçak motoruda 900 bin dolar falan diyorlar motor okadar olabilir ama parçalarını üretiyor sadece parsan 10/2sini kazansa yine iyi parçalardan bunun için bir sonraki bilançolar asıl fikri vereceğini düşünüyorum. Euro artışıda 3. ceyreklerde olumlu etkisi olcak ihracatcıya

3. Hayaller BRSAN gerçekler IHLAS

4. 5-6 ay önce attım bu tiviti. Şirketle konuşurken de dile getirdim. Bile bile lades.
    Yatırımcısı kadar düşünmüyorlardır şirketi. Bu borç nasıl ödecenecek.
    Ciro nasıl büyüyecek nitelikli ürünlere nasıl geçilecek.
    5 senedir yeni fabrika faliyette. Koskoca 5 sene.
    Hala piston, mil, dingil dövüp para kazanılabileceği sanılıyor.
    Ferrari bagajında domates satılıyor.

5. ihaas 2 liradan 60 lira gördü şimdi 20. Keşke ihlas gibi olsa

Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Hayaller BRSAN gerçekler IHLAS

6. https://www.gazetevatan.com/ekonomi/...yatirdi-634959

Haberin başlığına bak. Devler bastırmış. Neyere bastırmışlar gören var mı?
    en alt satırda ciro hedefi vermişler. 40-45 milyon euro ciroyu 160-170 milyon yapacaklarmış.
    Bu yatırım yapılmasaydı. Pendik şu an 50 milyon euro bile yapsa yeterdi.
    Borcu harcı yoktu. Asil çelik, omtaş orda duruyordu. Bu günkünden çok daha iyi olurduk.
    Ölü yatırım. En azından 5 senedir ölü...

Dirilene kadar burdayım.

7.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku

Dirilene kadar burdayım.

Bu arka aks ucak motor parçaları ile dirilir düşüncesiyle bende sıfır maliyet ile devam.

8. Dirilmez bence. Egeen gibi nitelikli ürünler kar marjı yüksek olan ve yüksek adetli üretilecek ürünler lazım.

Arka aks kovanı togg içinse satış adeti yetersiz kalır. Mercedes lazım bmw lazım.

Titanium disk tei içinse kaç tane gökbey üretilecek hadi ayda 4 tane desen yılda 50 adet desek sadece disk vereceksin 1 yılda bunun ciroya etkisi ne olacak. General electric lazım rollsroyce lazım.

Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    Bu arka aks ucak motor parçaları ile dirilir düşüncesiyle bende sıfır maliyet ile devam.

Sayfa 936/990 İlkİlk ... 436836886926934935936937938946986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •