Sayfa 83/405 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 3235 madde; 657 - 664 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. bu çıkışlarını 25,50-25,88 civarlarına kadar sürdürüp ,ardından o dirençleri geçebilirse ?? önü açılır...o vakit de dolar bazlı zirvesi olan 39 tl ler ana hedef olur...ara hedeflerde 30,00 ve 35,00 psikolojik seviyeler var....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. 39 tl dolar bazlı zirvesini geçmişte modernize olmamış ve katma değeri yüksek ürünlerin cirodaki payı artmamış bir kocaer yapmış idi...ama artık modernize olmuş ve olacak olan bir kocaer var karşımızda...bu temel beklentilerinin yanında enerji beklentileri de ufaktan satın alınmaya başlanabilir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. kocaer çanak kulp formasyonu yaptı...şimdi çanak katlamasına gitmesi gerekiyor... teknik öyle diyor...çanak katlaması da kabaca 35-36 civarlarına denk geliyor...

4. Kıyaslanmaz ama bende anhyt ve kocaer varken yılın başlarında ikisinin de fiyatları birbirine çok yakındı,anhyt 42 tl olmuş bu doğru düzgün primlenmedi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    Türkiye'nin ham çelik üretimi temmuzda arttı
    Türkiye Çelik Üreticileri Derneği, Türkiye'nin ham çelik üretiminde 14 ay sonra ilk kez artış olduğunu bildirdi.

https://www.dunya.com/is-dunyasi/tur...-haberi-703492
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

6.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Türkiye'nin ham çelik üretimi temmuzda arttı
    Türkiye Çelik Üreticileri Derneği, Türkiye'nin ham çelik üretiminde 14 ay sonra ilk kez artış olduğunu bildirdi.

https://www.dunya.com/is-dunyasi/tur...-haberi-703492
    demirçelik sektörüne gelecek her haber kocaeri ekstra olumlu etkileyecektir..bunun yanında kocaer kar marjı artan güçlü de bir sanayii şirketi hüvviyetindedir...gelecekte ayrıca yenilenebilir enerji şirketi hüvviyetine de kavuşacaktır...bir çok yönden olumlu etkilenebilecek bir şirkettir kocaer..sabırla bekliyoruz...

7. Şirket mevcut hatlarla güzel sonuçlar elde ediyor zaten, yeni yatırımlarla daha da güzelleşecek gibi, 2024-2025 çarklar hızlı dönmeye başlarsa iyi iş çıkarır.
    Bu arada tahtadaki gayretlerini kapanışa kadar ziyan etmemelisin artık tahtacı, satıp alta bekleyenlere bir ders verme zamanı şimdi koca bebek.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 83/405 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •