Sayfa 314/347 İlkİlk ... 214264304312313314315316324 ... SonSon
Arama sonucu : 2770 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Adamlar (patronlar) süt veren ineği kesmek istemiyor. Adamlar (kadınlar! Leylaa) işlerinden fazla parayı burada beklenti ile tradeden vuruyor. Kağıt hareketlendi mi 125 bin lot kote ettiriyor! Hani noldu satacaktınız? Niye satmadınız? Satmayacaktınız niye kote ettirdiniz? diye sorulmaz mı? İşin merkezinde oldukları, satışa kote ettirdikleri lotlarla netleşti. Tam bir hırsızlık düzeneği kurmuşlar, fiyatın yukarıya çıkmasına izin vermiyor patron!
     Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    ciddi bir potansiyeli var... yaşıtları torunları gelen geçti giden gitti... fazla sıktı sağır sultan bile yerinin buralar olmadığını biliyor...
    Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....

2. Bu gün hareketliydi rakamsal yerleri daha iyi yerlerde olmalı inşallah deva mı gelir

Bu alemde kral algyo ve Alarko holding ve alcar.5 senede 3 TL den 120 TL olmuş holding
    30 TL den 600 kusur olmuş alcar
    Tek kelimeyle harika
    Yıllar öncesinde gitmiyor diye serzensite bulunmustum patronlara veryansın etmiştim.
    Ama o günlerden bugünlere çok iyi kazandırdı.
    Şapka çıkarıyorum patronlara
    Daha önceki yazdıklarım içinde hakkınızı helal edin lütfen

Konya çimento 200 den 5000 olacak demiştim yıllar öncesinde beni şikayet edip ceza yedirdiler.o günlerde manyak diyen de vardı mutlaka.alcar yeni konya olma yolunda
    Fazlasıyla hak ediyor
    Şirket sahibi çok önemli
    Adamlar para kazanıyor mu evet
    Ortaklara veriyor mu evet
    Hisse son 5 10 yılda kaç kat kazandırmış 20 kat.10 yılda 20 kat ortalama hesaplasak
    2033 de 12.000 olur bu hisse
    Matematik yalan söylemez dostlar
    Tabi bölünme falan olmazsa.dilerim bölünmez .çünkü temettü gelirleri daha fazla olur.daha fazla yatırımcı çeker.
    Tekrar aranıza gelmeye karar verdim dostlar.alcar 280 den verdim 5.25 den trcas aldım o 25 oldu.bu 650 oldu.artik yerimizi değiştirme vakti geldi diye düşünüyorum
    Herkese bol kazançlar

5.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Konya çimento 200 den 5000 olacak demiştim yıllar öncesinde beni şikayet edip ceza yedirdiler.o günlerde manyak diyen de vardı mutlaka.alcar yeni konya olma yolunda
    Fazlasıyla hak ediyor
    Şirket sahibi çok önemli
    Adamlar para kazanıyor mu evet
    Ortaklara veriyor mu evet
    Hisse son 5 10 yılda kaç kat kazandırmış 20 kat.10 yılda 20 kat ortalama hesaplasak
    2033 de 12.000 olur bu hisse
    Matematik yalan söylemez dostlar
    Tabi bölünme falan olmazsa.dilerim bölünmez .çünkü temettü gelirleri daha fazla olur.daha fazla yatırımcı çeker.
    Tekrar aranıza gelmeye karar verdim dostlar.alcar 280 den verdim 5.25 den trcas aldım o 25 oldu.bu 650 oldu.artik yerimizi değiştirme vakti geldi diye düşünüyorum
    Herkese bol kazançlar
    İnşallah sayın honky unarım o rakamları görünüz yüklü taşıyoruz yani olursa o rakamlar harika ötesi bir şey olur

6. 10 yıl 30-60 arası git gel yaptı!!!! İmkb nin en pislik en adi lerinin başındadır bunlar. 2017 yılı tarihi bilanço öncesinde sıfır prim olmasına rağmen 38 den 31 e, tabana basacak kadar karekter sorunludurlar. Son çıkışta şirket 700 lerde 125 bin lot satış için kote ettirdi, bugüne kadar kaç lot sattı? (0) sıfır. Amaç hisse satmak değil TRADE!!! İllegal lotlar yukarıdan verildi, 230 a kadar hunharca, ahlaksızca, aşağılıkça basıldı verilenler geri alındı..Bunlara güzelleme yapan herkes benim gözümde aynı kaba işeyendir!!!
     Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Bu alemde kral algyo ve Alarko holding ve alcar.5 senede 3 TL den 120 TL olmuş holding
    30 TL den 600 kusur olmuş alcar
    Tek kelimeyle harika
    Yıllar öncesinde gitmiyor diye serzensite bulunmustum patronlara veryansın etmiştim.
    Ama o günlerden bugünlere çok iyi kazandırdı.
    Şapka çıkarıyorum patronlara
    Daha önceki yazdıklarım içinde hakkınızı helal edin lütfen

7.  Alıntı Originally Posted by Gol Kralı Yazıyı Oku
    10 yıl 30-60 arası git gel yaptı!!!! İmkb nin en pislik en adi lerinin başındadır bunlar. 2017 yılı tarihi bilanço öncesinde sıfır prim olmasına rağmen 38 den 31 e, tabana basacak kadar karekter sorunludurlar. Son çıkışta şirket 700 lerde 125 bin lot satış için kote ettirdi, bugüne kadar kaç lot sattı? (0) sıfır. Amaç hisse satmak değil TRADE!!! İllegal lotlar yukarıdan verildi, 230 a kadar hunharca, ahlaksızca, aşağılıkça basıldı verilenler geri alındı..Bunlara güzelleme yapan herkes benim gözümde aynı kaba işeyendir!!!

sn Gol Kralı, tesbitlerinizde haklısınız... sicili temiz bir hisse değil, bryat ile atbaşı hareket ederdi, satışa hisse koymaları insanlara yıllarca hisse taşıtmaları vs küçük yatırımcılara haksızlıktır.
    bununla aynı seviyede işlem görenler nerelere gittiler bölünüp gelip bir daha geçtiler...

ancak, bu bu sermaye ve barındırdığı potansiyel çok yukarıları hakkediyor. bu seviyede ne kadar tutabilecekler bilemiyorum. 10.8 sermaye günümüzde bir daire parası, bu sermaye illaki artacaktır.
    patron kendisi bilir bu hisselerin tamamını silip süpürüp patronu da açığa bırakırlar yeterli bilançolarda durust davranınca yeter...

8. 5-6 eylül de 5 milyon lotlu tarkm hissesi 107.5 TL den halka arz oluyor. 3-4 ay sonra bu karektersizlerin hissesini fiyat olarak geçeceğine %99 eminim! Burada not olarak dursun!

Ahlaksız ticaret, ahlaksız, karektersiz, aşağılık hareketler. 10+ yıldır alıştık ALARCO! Daha önce 4 hanede vedalaşacaktım. Emsalleri 6-7 binlerde fiyatlandığını görünce ben ve 100-200-300 Lot aldırttığım yüzlerce kişi 4 hanelerin başında satmaktan vazgeçti. Bu ahmaklar pislik yaparak mal toplayacaklarını sana dursunlar, diğer yerlerde 10-20-30 kat kazanan ky ler buraya doluşacak. İstediğiniz kadar 125 bin lot kote ettirin, hatta sattık diye kap atın (tabi cep to cep olduğunu cümle alem biliyor, kendi kendilerini rezil ederler) k.çlarını daha fazla yırtacaklar ama nafile. Bunlar hala eski borsa mantığında. Geri kafalı bir tahtacı tutmuşlar, kendilerine layık! Dikkat edin anahtarınızı almasınlar!!! S.lak bir tahtacı bulmuşlar sahipleri kekliyor!!! Üçbeş kuruş atıyor bunlara, istedikleri bilançoyu açıklatıyor, kote kap ı attırıyor!!!

Siz hırsızsınız, adabeyi nickli ş siz....(o kendini çok iyi biliyor!)

Son düzenleme : Gol Kralı; 03-09-2023 saat: 13:10.

Sayfa 314/347 İlkİlk ... 214264304312313314315316324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •