Sayfa 195/270 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245 ... SonSon
Arama sonucu : 2160 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: Dev'ayna Masalları

1. DOAS alarak biraz kaşındık, ama portföyün performansı iyi devam ediyor..
    Allah nasibimizi artırsın..
    25

2. 2 aylık performansımız + %78,57 olmuş..
    Kıstas aldığımız fonun performansı aynı sürede + % 53,28 olarak gerçekleşmiş.
    Aynı sürede endeks % 37,34 kazandırmış..

Nimetlerini bağışlayana hamd olsun..
    25

3.  Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    2 aylık performansımız + %78,57 olmuş..
    Kıstas aldığımız fonun performansı aynı sürede + % 53,28 olarak gerçekleşmiş.
    Aynı sürede endeks % 37,34 kazandırmış..

Nimetlerini bağışlayana hamd olsun..
    Hocam nuhcm iyi tercih oldu maşallah 😅

4. Bereketini görün hocam. MaşAllah çok iyisiniz. Tabi bunda şans faktörünün minimum olduğunu düşüyorum geri kalan herşey sizin bilgi birikim donanım ve bu işe aşırı yetkinliğiniz sebep oluyor. Piyasaya kök söktürecek Çok iyi bir bireysel portföy yöneticisi olurmuşsunuz.

5.  Alıntı Originally Posted by Nevser84 Yazıyı Oku
    Bereketini görün hocam. MaşAllah çok iyisiniz. Tabi bunda şans faktörünün minimum olduğunu düşüyorum geri kalan herşey sizin bilgi birikim donanım ve bu işe aşırı yetkinliğiniz sebep oluyor. Piyasaya kök söktürecek Çok iyi bir bireysel portföy yöneticisi olurmuşsunuz.
    Sağolun hocam.. Gayret ediyoruz, işi ciddiye alıp çalışıyoruz, ve çalışmanın ve tecrübelerin getirdiği belli mantık kurgularını kullanarak seçim yapıyoruz. Ancak sonuçta nasibimizde olanı alıyoruz. Nasibimizde yoksa kurguyu yanlış oluşturur, hesabı yanlış yaparız, ya da giriş ve çıkış zamanlamalarını kötü yapabiliriz. Herşey olabilir.

Gayret bizden, takdir ve tevfik Allah'tan diyelim.
    25

6. Bugünlerde daha önce de üzerinde kısmi yorumlar yaptığım fakat detaylarını çok fazla paylaşmadığım bir formülasyon üzerine çalışıyorum. O formülasyon ile elde edilen verilerin geçmişte nasıl çalıştığını test etmem lazım. İyi sonuçlar çıkarsa bu yöntem konusunda burada bir tartışma açmayı planlıyorum.

Formülü test etme ve ağırlıklarını ayarlama biraz zaman alacak. O arada mevcut portföy ile devam durumu olacak. Eğer sonuç çarpıcı olursa portföyde de ona uygun güncellemeler yapabilirim.

Maksat her daim bir tık ötesine gidebilmek.. Guardiola'nın sürekli gece gündüz oyun kurgusu ve taktikleri üzerinde çalışması gibi hep daha iyisinin keşfi için uğraşlar vermek lazım.
    25

7. Portföy sabah şaha kalkmıştı, ancak bazı hisselerde kâr satışları ile karşılaştık.. Yine de endeksin kırmızı kapattığı bir günü düne oranla % 0,52 artı kapattık. Hamd olsun.

Portföyde bazı hisselerde momentum kaybı ya da bir doygunluk hissi seziyorum. Dokunmama ile onları başkaları ile ikame etme arasında tereddüt yaşıyorum bazen. Şimdilik hareketsizliği seçtim.
    25

tliman 87.5 üzeri DÜK olur uzar inşallah

Sayfa 195/270 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •