Sayfa 49/54 İlkİlk ... 394748495051 ... SonSon
Arama sonucu : 430 madde; 385 - 392 arası.

Konu: RUBNS Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Tahtadaki saçmalıklar olmasa şirkette işler gayet yolunda atılan adımlarda gayet olumlu.
    Sinop lu hemserim belki biliyorsundur emekli fizik ogretmeni Sami Bey in kizi ispanya da unlu tekstil tasarimcisi, bir ara haber olmustu, bayağı saygı duyulan bir kızımız Sinop dan…

2. Yok bilmiyordum şimdi baktım öğrenmiş oldum teşekkürler.Bu işleri patronun yapacağını hiç sanmıyorum diyelim öyle gerçekten aklım almıyor.Çünkü bu zaman musluk akarken doldurma zamanı yatırımcıya operasyon çekme zamanı değil.O kafada ise o da bedel öder.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Valla benim maliyet 17 ve 1 yıl olacak nerdeyse hissedeyim.Halka arzlar kaç kat gitti. Bu hisse %100 anca yaptı.50 ye 2 gün vurup geri gelmesi dışında. Attığı banka ihalesi kap ını unutmadık hala. Aylarca süründürdü. Hele ataköyde satılan dairelerin hala bilançoya yansımasını bekliyoruz. Tahtacının iyi niyetli olmadığı aşikar. Sırf bebek hisse aldım ve maliyetim düşük diye tutuyorum ama bu hisse yatırımcı dostu bir hisse fln değil.

4.  Alıntı Originally Posted by asriel Yazıyı Oku
    Valla benim maliyet 17 ve 1 yıl olacak nerdeyse hissedeyim.Halka arzlar kaç kat gitti. Bu hisse %100 anca yaptı.50 ye 2 gün vurup geri gelmesi dışında. Attığı banka ihalesi kap ını unutmadık hala. Aylarca süründürdü. Hele ataköyde satılan dairelerin hala bilançoya yansımasını bekliyoruz. Tahtacının iyi niyetli olmadığı aşikar. Sırf bebek hisse aldım ve maliyetim düşük diye tutuyorum ama bu hisse yatırımcı dostu bir hisse fln değil.
    Banka ihalesi kasitli degildi bence , sadece ihaleyi alamayacaklarini anladilar, su anda sirket kritik donemden geciyor, kolay degil bunca yeni isin devreye alinmasi, ustelik simdi eski musterilerine hazir giyimle rakip olacaklar…

5. KAP: RUBNS [ ] RUBENİS TEKSTİL SANAYİ TİCARET A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1193273
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2023-09-08
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimizin hammadde tedarikleri kapsamında, 7 Eylül 2023 tarihinde;
    Yurtdışından 76.478.000TL'lik hammadde alımı gerçekleştirilmiştir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. 10 milyonu Yavuz Beyden

7.  Alıntı Originally Posted by asriel Yazıyı Oku
    10 milyonu Yavuz Beyden
    Alinanlar boyahanede kullanilacak malzeme , boya ve kimyasallar, hindistan dan gelen boyaler, bence istanbul da ev almaya harcayacagim yatirimimi, burda degerlendirmek cok daha mantikli, orta dogu ve avrupa nin en buyuk organik pamuk urunleri tesisi, simdi akilli insallar giyindigi seye dikkat ediyor, vucudun petrol turevi ne oldugu belirsiz kimyasallarlami temas etsin yoksa mensei takipte uretim yapan organik pamuk tesisinden urunlermi olsun, avrupalilar olayi biliyor o yuzden rubenis radarlarinda…..

8. Hocam şirkete çok güveniyorsun açıkcası ilk yatırım yaptığımda bende güvenerek hisseyi aldım ama bu tahtacı iyi niyetli değil.10 milyonluk hisse aldıysanız sizi de bezdirmeden gitmez. Bakın borsa 8000 leri geçti.Şöyle %15 bile düzeltme yese Rubens 30 altını görür.Umarım ben yanılırım ve 3 hanelere gider orta vadede hepimiz kazanırız

Sayfa 49/54 İlkİlk ... 394748495051 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •