Sayfa 44/359 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 345 - 352 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Patron tv ye çıkacak...umarım güzel şeyler açıklar...şu green x platformunu güzel güzel anlatırsa iyi olacak..tahminime göre çok faydalı olacak...yatırımcılar henüz potansiyeli bilmiyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    beyler Tashkent ,Uzbekistandaydim yeni dondum, cok hizli gelisiyor , cok turk sirketi var , millet resmen kucuk istanbul kurmus ,
    tarim, yenilenebilir enerji konusunda acayip ihtiyac var

KONTR, Hektas bosuna orda degil , cok hizli gelisiyor

Günlük Yabancı Oranları Tablosu (İş Yatırım)
    Bugün çıkan raporumuzda, günlük bazda yabancı oranı en çok artan hisseler; ATATP:3.26 bps, GRSEL:3.06 bps, CELHA:2.22 bps, iken, azalan hisseler ise; ATAKP:-3.83 bps, SOKE:-2.28 bps, CVKMD:-2.18 bps. olarak görüntülenmektedir.

kaynak
    https://arastirma.isyatirim.com.tr/2...ri-08-09-2023/
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

3. bakalım patron bize bu gün tv de neler anlatacak ?? merakla bekliyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Hisse keşfedilmemiş cevher gibi..yatırımcı geleceği satın almak yerine beklenti gerçekleştiğinde satın almayı seviyor..o zamanda fiyatlama uçuk fiyatlara gidebiliyor..mesela brlsm de 10 liradan yüzüne bakmayanlar 40 lirada almak için sıraya girdiği gibi diyelim..
    Atatp da 100 lira olduğunda aynı senaryo gerçekleşirse şaşırmam..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    Dostlar bu yeni bir haber mi ? !!!

bu haber , potnsiyel olarak ne anlama geliyor ? bence Suddiler yatirim yapmaya hazirlaniyor sinyali aliyorum ben

MKK ile Edaa Arasında Mutabakat Zaptı İmzalandı

Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK) ile Suudi Arabistan Merkezi Saklama Kuruluşu (Edaa) Arasında Mutabakat Zaptı İmzalandı

Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. (MKK) ile Suudi Arabistan Merkezi Saklama Kuruluşu (Edaa) arasında menkul kıymet ve yatırımcı hizmetlerinde tecrübe paylaşımı, iş birliklerinin teşvik edilmesi ve yenilikçi uygulamaların entegrasyonunun desteklenmesine ilişkin bir Mutabakat Zaptı (Memorandum of Understanding-MOU) imzalanmıştır.

İş birliği planlanan alanlar arasında merkezi saklama hizmetlerinin yanı sıra elektronik oy kullanımı, veri hizmetleri ve blokzincir gibi gelişen teknoloji uygulamaları da bulunmaktadır.

mkk ile edaa arasında mutabakat zaptı imzalandı
    MKK ile Edaa Arasında Mutabakat Zaptı İmzalandı | Merkezi Kayıt İstanbul
    Önizlemeyi mesajda gösterme
    https://www.mkk.com.tr/haberler/mkk-...apti-imzalandi
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

6. ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Burada biri yazmıştı patron konuşunca gene düştü , patrona konuşma mı diyor tahtacı ben anlamadım alan iki satır karalayıversin :D

8.  Alıntı Originally Posted by C9N Yazıyı Oku
    Burada biri yazmıştı patron konuşunca gene düştü , patrona konuşma mı diyor tahtacı ben anlamadım alan iki satır karalayıversin :D
    birileri patronun konuşması için dün almıştı...bu gün de bekledikleri çıkış gelmeyince ellerinden çıkardı bence..sıkıntı yok..su akar yolunu bulur...

Sayfa 44/359 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •