Sayfa 60/567 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 4529 madde; 473 - 480 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. ben size bu gundwane gelip yazdıgı ilk gün ne dedim...

bu pazarlamacı geldiyse para kazanmanız imkansız

demedimmi ibrahim...

onu dediğimde tahta 30 liraydı şimdi 24 lü fiyatlar yanıyor...

hiç bir analiz taktik teknik bakmadan dedim...

maalesef haklı çıktım...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Ky'nin her daim arkasında olan dudu şeyhimiz yazmayı bıraktığı için ben de şeyhimin yolundan gidiyor, yazmayı bırakıyorum.
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

3. Oyak ın geçen ay sattığı paylardan gelen 2 milyarı nerede kullandığına ya da kullanacağına dair bir bilgisi olan var mı? Merak ettiğim şu. Bu satış bir amaca yönelik (başka alanlarda yatırım, satın alma, kar payı dağıtımı vs) olarak mı yapıldı yoksa endeksin 2 katına çıktığı bir dönemde hektaş fiyatının bir süre daha buralarda kalması için mi yapıldı. Benzer durum (hisse satışı ve fiyatın yüksek olduğuna dair patron açıklaması) SASA da da yaşanmıştı. Malum bununla çift yumurta ikizleri gibiyiz. Tamam 2023 performansımız çok kötü ama bu son dönemde satılan hisselerin satış baskısı olmasaydı şu günlerde en azından belkide 30 civarı olabilirdik.

4. https://www.bloomberght.com/tarimda-...a-erdi-2338303
    Umarım bu tür gelişmeler artarak devam eder ve uygulanabilir.

5. Şimdiye kadar bütün destekleri kırdı bunu da kırar.
    herhangi bir çizimde olumlu senaryo gerçekleşmedi bunda

Alıntı Originally Posted by HASAT Yazıyı Oku

Mavi 200 günlük, pembe 500 günlük ortalamalardır. 24,70 civarı önem arz etmektedir, aksi takdirde aşağıda 20,20 civarı gündeme gelebilir.

Yarın için pembe alanda bir barlık yer kaldı. Yarını merak ediyorum. Bu alan için 25,50 üzeri kapanış gerekmektedir.

6.  Alıntı Originally Posted by mersey Yazıyı Oku
    https://www.bloomberght.com/tarimda-...a-erdi-2338303
    Umarım bu tür gelişmeler artarak devam eder ve uygulanabilir.
    Nihayet. Çok geç bile kalındı. Plansız üretim her türlü kaynak israfı ve yanlıştı. Umarım doğru düzgün uygulanır.

Sayfa 60/567 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •