Sayfa 40/162 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 1289 madde; 313 - 320 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    KAP gelmiş, işte şirkette açıklama göndermiş, Tınaztepeyi ilgilendiren bir husus yoktur diye... Söylenti çıkaranlar karşısında şirket çok tez kap haberi göndererek yatırımcısına sahip çıktı, bravo, böyle şirkete yatırım yapılır.!

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1196425
    Bazı basın yayın organlarında K.T.Z. GAYRİMENKUL İNŞAAT SAN. TİC. A.Ş. ile ilgili çıkan haberlerle ilgili olarak şirketimiz taraf olmayıp, 3. şahıs olarak hukuken şirketimizi ilgilendiren veya olumsuz etkileyebilecek bir durum söz konusu değildir.
    Kamuoyuna duyurulur.
    HELAL OLSUN. telefonda konuştuğum kişide gayet sakince bilgilendirme yaptı. tavırları çok hoşuma gitti. böyle düzeltmeye can kurban..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,316
    Maddi Duran Varlık Satımı

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1196484
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

3. Söylenti haberine karşı şirketin kapından sonra hissede pozitif kapanış veya az eksi kapanış beklerdim.Saglık hisselerine uydu diyelim.Hoş rsı 80 civarlarındaydı en azından gostergeler soguyor diyelim.

4.  Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    Maddi Duran Varlık Satımı

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1196484
    Bu işten bilancoya 222 milyon civarı kar yansıyacak
    9 aylıklarda kar rakamı 600... 650 milyon arası gelebilir gibi duruyor bugunden....
    2 Milyar Dolar

5.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Bu işten bilancoya 222 milyon civarı kar yansıyacak
    9 aylıklarda kar rakamı 600... 650 milyon arası gelebilir gibi duruyor bugunden....
    Sn Acemşah selamlar,
    9 aylıkta derken bu senenin son 3 çeyreğinden bahsediyorsunuz değil mi? Halihazırda 6 aylık kar 166 milyon 600 bin tl, siz bu rakamın 9 aylıkta 600-650ya çıkmasını artı bir de geçen senenin son çeyrek karının eklenmesini mi
    bekliyorsunuz?
    Ek olarak, 222 milyon civarı karı nasıl hedapladınız, zahmet olmazsa açıklayabilirseniz sevinirim.
    Selamlar

6.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Sn Acemşah selamlar,
    9 aylıkta derken bu senenin son 3 çeyreğinden bahsediyorsunuz değil mi? Halihazırda 6 aylık kar 166 milyon 600 bin tl, siz bu rakamın 9 aylıkta 600-650ya çıkmasını artı bir de geçen senenin son çeyrek karının eklenmesini mi
    bekliyorsunuz?
    Ek olarak, 222 milyon civarı karı nasıl hedapladınız, zahmet olmazsa açıklayabilirseniz sevinirim.
    Selamlar
    9 aylık kar= 1 Ocak 2023 ila 30 Eylül 2023 arasındaki dönemdir.
    222 milyon olayı = kap acıklamasında satılan varlığın bir önceki bilancodaki degere oranı 450 milyona göre %50.küsür.

Muayene ve hastane ücretlerine zam geldi, üniversite afiliasyon gelirleri ve bu rakamı bulur diye tahmin ediyorum
    2 Milyar Dolar

7. 7Agustostaki kapla beraber 2300 kw lik ges hizmete girip,ulusal hatta mahsuplaşmak üzere verilmişti.Bununla beraber elektrik giderinin %80 civarında bir oran ile giderden kurtuldu şirket.

Bu arada 10-15 yıl önceki nickim hknktn.....Yıllardır girmiyordum.Şifremide yeniden oluşturamadım.Bende yeniden üye oldum..Olurya eski dostlara rastlarız..Hayırlı akşamlar.

8.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    9 aylık kar= 1 Ocak 2023 ila 30 Eylül 2023 arasındaki dönemdir.
    222 milyon olayı = kap acıklamasında satılan varlığın bir önceki bilancodaki degere oranı 450 milyona göre %50.küsür.

Muayene ve hastane ücretlerine zam geldi, üniversite afiliasyon gelirleri ve bu rakamı bulur diye tahmin ediyorum
    9 aylık derken önümüzdeki dönem gelecek bilançonun 12 aylık karından mı 9 aylık karından mı bahsediyorsunuz emin olamamıştım, bu sebeple sordum.
    Cevabınız ve açıklamalarınız için çok teşekkür ederim sn Acemşah, selamlar.

Sayfa 40/162 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •