Sayfa 234/895 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon
Arama sonucu : 7153 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Güvenim tam benim bu hisseye.Zamanı gelince gereğini yerine getirir.Şu an ekonomide sıkılaştırma olacak beklentileri fiyatlanmaya başladı.Faizler yükseliyor.Eskisi gibi ucuz ve bol para dönemi kapanıyor . Bu durumda sağlam şirketlerde olmak ve sonrası için güç biriktirmek lazım.Borsada ralli olurken herkes yükselir doğru hisseler fırtınalı havalarda belli olur.

2.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Eyv sayın acemi.

Geçmişte tuttugum şirketten biriydi.
    Emtia şirketi almam abi bir daha…
    Yoruyor insanı….
    ;)
    Fon düşünülebilir bence.

3. Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

4. Erken çıkmıştım,ufaktan tekrar giriş yaptım ana hissem Kocaer,bunu 711 tl ye kadar tekrar toplamayı planlıyorum kolay gelsin herkese

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,325
    hadi canım

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    ilginç Almanya bu işe ne diyecek acaba?
    "It should be you, the consumer that makes that choice, not government forcing you to do it"

PM Rishi Sunak confirms ban on sales of new petrol and diesel cars in the UK will be delayed until 2035

https://bbc.in/3PozzD2
    tarafından İngilizce dilinden çevrildi
    "Bu seçimi yapan siz olmalısınız, sizi bunu yapmaya zorlayan hükümet değil"

Başbakan Rishi Sunak, İngiltere'de yeni benzinli ve dizel otomobil satış yasağının 2035'e kadar erteleneceğini doğruladı

https://bbc.in/3PozzD2

https://twitter.com/eozpeynirci/stat...25852384371034
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. Froto İçin USD bazında Mart Nisan'a geri döndük. Endeksi de Seçim belirsizliği, deprem, bayram riski vs. dutları döke saça milleti don gomleksiz malsız birakarak 8bnlere getirdiler. Ne portföy paylaşan görgüsüz gördük, ne de ahkâm kesen para babaları...

Haziranda 19 TL olan mazot 40 olmuş, son ay TÜİK enflasyonu ENAG ı aşmış, herkeste balik hafiza...Yarin politika faizi 30-32 olcak diye şirketler batacak, durgunluk arşa çıkacak..

Gara gara düşünmeyin, çohk beklersiniz, burası çok önemli...

7.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Froto İçin USD bazında Mart Nisan'a geri döndük. Endeksi de Seçim belirsizliği, deprem, bayram riski vs. dutları döke saça milleti don gomleksiz malsız birakarak 8bnlere getirdiler. Ne portföy paylaşan görgüsüz gördük, ne de ahkâm kesen para babaları...

Haziranda 19 TL olan mazot 40 olmuş, son ay TÜİK enflasyonu ENAG ı aşmış, herkeste balik hafiza...Yarin politika faizi 30-32 olcak diye şirketler batacak, durgunluk arşa çıkacak..

Gara gara düşünmeyin, çohk beklersiniz, burası çok önemli...
    Tam olarak ne anlattığını 2 kere okuyup anlayamadım valla

Sayfa 234/895 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •