Sayfa 413/527 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon
Arama sonucu : 4214 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Hocam bedelsiz ve liman inşaatınin baslanmasi ile yeniden değerleme yapabilir çakal.O zaman bingo olur..
     Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Benim düşünceme göre bu adamlar iskele uzatımi icin kasada para yetmezse yüzde 300 bedelli yaparak sonrasinda limani halka arz edecekler.
    O zamana kadar bu çakallar burayi baskılayacaklar.
    Asıl d*****n kuyrugu liman halka arzında kopacak.
    Bakalım zaman neyi gösterecek.
    Ytd

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by GKN45 Yazıyı Oku
    Hocam bedelsiz ve liman inşaatınin baslanmasi ile yeniden değerleme yapabilir çakal.O zaman bingo olur..

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yeniden degerleme ile ceplerinden sadece vergi çıkacağından bunu yapmazlar üstadım.
    Limani halka arz ederek buyük bir kaxanc sağlayacaklarindan, hem gelir elde etmis olacaklar hem de yeniden değerlemeyi bu şekilde yapacaklar diye tahmin ediyorum.
    Ben böyle yapardım.
    Ytd

3. Enflasyon muhasebesi yapılacak...o zaman vergi yok...neleri degerleyecekler bunu bilmek zor...akıllı sirketler daha fazla servet vergisi vermemek için sonuna kadar kullanacaklar bu fırsatı...ama bu şirketi yönetenlerde akıl yok...yapmazlar gibi...işlerine ne gelirse o kadar degerleme yaparlar...sadece vinçler değerlenir...arsa arazi degerlemezler cunku onlar amortismana tabi değil...
     Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Yeniden degerleme ile ceplerinden sadece vergi çıkacağından bunu yapmazlar üstadım.
    Limani halka arz ederek buyük bir kaxanc sağlayacaklarindan, hem gelir elde etmis olacaklar hem de yeniden değerlemeyi bu şekilde yapacaklar diye tahmin ediyorum.
    Ben böyle yapardım.
    Ytd

SM-G780G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Benim düşünceme göre bu adamlar iskele uzatımi icin kasada para yetmezse yüzde 300 bedelli yaparak sonrasinda limani halka arz edecekler.
    O zamana kadar bu çakallar burayi baskılayacaklar.
    Asıl d*****n kuyrugu liman halka arzında kopacak.
    Bakalım zaman neyi gösterecek.
    Ytd

Hocam liman zaten ege gübrenin mali değil mi? Nasıl halka arz edecek ?

5. Anlamsız yorum yapmayın hiç anlamı yok hayali benceler ile kafa bulanık mı sizin size göre ne olduğunun piyasa için hiç önemi anlamı yok siz sadece sizce değil sorun mevcut varlık analizi sizce bu liman kaç milyar dolar onun sizcesi daha anlamı soruyorum sizce 4-5 milyar dolar eder mi

Alıntı Originally Posted by hoca1998 Yazıyı Oku
    Hocam liman zaten ege gübrenin mali değil mi? Nasıl halka arz edecek ?
    Tüpraş, tofaş, otokar, arcelik vs, vs hepsi koç un degil mi. Mesele EGEGÜB gencer holdingin değil mi.
    Gencer holding halka arz edilmis mi.
    Yok.
    Şirketler kendi bünyelerindeki farklı isletmeleri ayrı olarak halka açabiliyorlar.
    Liman EGEGÜB ün dur fakat farkli is kolunda oldugu icin gencer holding bunu ayri olarak satabilir veya arz edebilir.
    Kaymagı tüm EGEGÜB yatırımcılarınindır.

7. Liman isletmeciligi yapan şirket ayrıdır. Ege Gübrenin yüzde yüz iştirakidir. Fakat yasal olarak ayrı tüzel kişiliği vardır.

200 lere yolculuk başlasın İNŞALLAH.
    Ytd

Sayfa 413/527 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •