Sayfa 312/340 İlkİlk ... 212262302310311312313314322 ... SonSon
Arama sonucu : 2717 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,556
    7.50 altını bile gördü,9 neresi 7 neresi ?,FB 92-BJK 40 altına inmiyor,TS ve bu sıkıntılı,acaba bu 2 takım hangi ligte oynuyor ?

2. bu işte bir iş var.. en fazla beklentisi olan spor hissesi bu şuanda.. avrupa'da şansı devam ediyor, ligde öyle veya böyle lider, sponsorluklar yağmur gibi yağıyor.. yatırım tavsiyesi değildir...

3. Haftaya 8 üzerine atabilir ytd

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 2milyat tl borcu tek kalemde ödemeye hazır olan bir kulubün değeri 7.50 olurmu ya

batık ve şampiyonlukdan şimdiden kopan bjk 40 tl

ayıp ki ne ayıp

5. ankaragücünü kayıpsız geçip , menchester maçındanda puan veya puanlar alabilirsek 9 bile görülebilir.. yatırım tavsiyesi değildir...

6. Çok kötü bir yaz transfer döneminde gs için. Amatörce. Şampiyonlar liginde ciddi bir takımla on eleme oynasa büyük ihtimal gruplara kalamazdi.

Özellikle icardi ve paradese o kadar çok odaklandilarki bir çok transferi kaçırdılar.

Fenerin almış olduğu frede gerekli ilgiyi en baştan daha fazla gosterebilirlerdi.. Ayrıca fenerin aldığı szhmanzskiyi de alabilirdik.

Bitmek gelmeyen icardinin tatili ve gs in onu beklemesi. Belki 1 ay önce psg ile anlaşıldığı halde adam gelmiyor. Geldi antremazsiz oynuyor..

Yine aynı şekilde ndombele ve davidson sanzhez de hazır olmadan geldi. Şampiyonlar ligine girdikten sonra.. Bu oyuncular da tabiyki hazır değil..

Ndombelenin iyi bir transfer olmasını ümit ediyorum..hazır olması vakit alacak ama çok ama çok geç kalındı..

Gs in istanbulspor, basaksehir maçındaki performansı içler acısı.. yönetim nedense Okan i sorgulamıyor..

Yönetim neden özellikle fred ve szmanskiyi fenere bıraktı.. fener gs in her transferine salça oldu..

Bana göre ziyech en başarısız transfer. Tabiyki o da hazır değil.. o da antremansiz geldi.. ama ondan ileriye dönük de bir beklentim yok..

Kalitesiz performans gösteren takımda ilk başta hoca sorgulanmalı.. şimdi gs in performansı çok kötü.. şundan eminimki yine hoca değil belki de çok iyi performans gösterecek olup da Okan yüzünden süre verilmeyen ya da yanlış teknik/taktik dizilimle oynatılan bir oyuncu için yine beğenmedim satın denilecek..

Gs geçen sezonun şampiyonu. Ama değişen birsey yok.. yine 1 farkla zar zor kazanılan maçlar..

Başta hoca ve amatörce yapılan transferler kulübe zarar veriyor. Profesyonel bir futbol kulübü icardiyi ağustos sonunda kadar tatilin bitmesini beklemez.. çok transfer kaçırdılar çok.. bunlar icardi parades derken fredi szmanskiyi fener aldı geçti..

7. galatasaray bugün çok iyiydi, tebrik ediyorum. menchester maçından ümitliyim. pazartesi hisse ilk etapta 8 lira civarına hareket başlatır diye düşünüyorum. yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,556
     Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    2milyat tl borcu tek kalemde ödemeye hazır olan bir kulubün değeri 7.50 olurmu ya

batık ve şampiyonlukdan şimdiden kopan bjk 40 tl

ayıp ki ne ayıp
    Onu tahtacısına sormak lazım bide SPK'ya,FB ile yarış ediyor,gerçi FB'de öyle 100 üstünde

Sayfa 312/340 İlkİlk ... 212262302310311312313314322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •