Sayfa 998/1001 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 7,977 - 7,984 arası.

Konu: Viop LIV

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    yağmurda denize girilir mi..

girilir...

ben gidiyom

yüzerken fişek parmağını ıslayıp gökyüzüne doğru tut bakalım ne oluyor ... irmik helvası neyse de içine konan çam fıstığı fiyatları aşırı pahalandı, masraf çıkartma, otur oturduğun yerde...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    gerçek yabancı payı, gerçekdışı payı diye bi şey yok, yabancı ağırlıklı olarak bankalar tcell eregl bimas falan gibi hisselerde pozisyon taşıyor, bunların relatif fiyatları yükselirse oran artmış gibi olur, bunlar endekse göre geride kaldıysa oran düşmüş gibi olur

o yüzden en temizi haftalık MK istatistiklerinden takip etmek, 5.hazirandan başlayan alış dalgası ağustos ortasına kadar 2 milyar dolar girişi gösteriyor, son 1,5 aydır bi miktar satış olmuş, ama haziran başından itibaren hala 1.5 milyar dolar artıda.. son iki haftada sahol ve ekgyo blok satışlar oldu yabancıya ama perakende tarafta hala satış ağırlıklı gidiyor yabancı

QNB nin hulka açıklığı , borsadaki lötları az ya ... fiyat fırladı mı , yabancı barter oranına etkisi çok oluyor... yurt paydaşı emregüneş gerçek yabancı takas oranı derkenen, bu dediğimi kast ediyor...

işbu ( yukarıdaki ) yazıda geçen barter kelimesi takas anlamında cümleye monte edilmiştir.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    QNB nin hulka açıklığı , borsadaki lötları az ya ... fiyat fırladı mı , yabancı barter oranına etkisi çok oluyor... yurt paydaşı emregüneş gerçek yabancı takas oranı derkenen, bu dediğimi kast ediyor...

işbu ( yukarıdaki ) yazıda geçen barter kelimesi takas anlamında cümleye monte edilmiştir.
    qnb mevzuusunu ekledim yazıya, bu sığ ötesi tahtanın takasa etkisi daha evvel de bi kaç defa mevzuu olmuştu, ben herkes biliyor bunu diye varsaydımdı

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    qnb mevzuusunu ekledim yazıya, bu sığ ötesi tahtanın takasa etkisi daha evvel de bi kaç defa mevzuu olmuştu, ben herkes biliyor bunu diye varsaydımdı
    yani aslında borsadaki lötların az olmasından değil , borsa dışındakinden ... valla ben de pek bi pok bilmiyom aslında yazıyoz öylesine

piyasa yükseldikçe bazı kağıtların yeni tabirle fanları artıyor. yeni tarikatlar oluşuyor. kağıtlara bakıyorum. en iyileri bile eh işte.

halka arzlara zaten laf yok. targaryen ejderhaları gibi uçuyorlar kasıp kavuruyorlar.

bu arada şişe ve sahol çok az konuşuluyor. bu kadar az dikkat çekmeleri çok ilginç. çok az kişi bahsediyor. bahsedenler de pek inanmıyor gibi.

ben de suç ve cezadaki raskolnikov gibi sabah akşam bunları düşünüyorum. niye böyle?

neyse bakacağız.

6.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    ebabil yazısını silmiş..

açıklamada soylunun çay ve şekerini eksik etmeyen emniyet görevlilerini yerlikaya sürmüş.

ee tabi şeker sevikatına şu sıralar boyna operasyon çektiler.

soyluyu indiremezler... adam zamnında iç işleri bakanıydı elinde tonla kaset vardır.

yarın birgün anlaşılar.
    Hocam piyasayı iyi okuyon
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Selçuk Bayraktar'dan terör saldırısına kınama
    TEKNOFEST Yönetim Kurulu ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Ankara'daki terör saldırısını kınayarak Türk milletinin, her türlü maraza karşı koymaya gücünün yettiğini vurguladı.

Bana göre Selçuk BAYRAKTAR ,ERDOĞAN kadar iyi korunmalı....Türkiye nin yükselen değerlerinden.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sağlık bakanı bile “önemli bir durum yok†demesine rağmen Türkiye’deki ilaç kartelleri Her yerden “vakalar arttı†haberleri yaymaya başladılar.
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sayfa 998/1001 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •