Sayfa 408/446 İlkİlk ... 308358398406407408409410418 ... SonSon
Arama sonucu : 3561 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Bu rezil tahtacı yine yaptı yapacağını, tıpkı %400 bedelsiz açıkladığı gibi, Allah bildiği gibi yapsın, hiç habersiz bile bu fiyatlarda olmamalıydı.
    Bir de efenim içten bilgi olmasın diye geç açıklamışmış da şuymuş buymuş da, aha da hissenin tepkisi sıfır çünkü yatırımcı girmiyor bu hisseye arkadaş.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Piyasada mimlendi insanlar bu dolandırıcılara bulaşmıyor, gelen boyunun ölçüsünü alıp gidiyor bir daha da bu tahtaya uğramıyor. Muhtemelen bugün de kırmızı kapatır.
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu rezil tahtacı yine yaptı yapacağını, tıpkı %400 bedelsiz açıkladığı gibi, Allah bildiği gibi yapsın, hiç habersiz bile bu fiyatlarda olmamalıydı.
    Bir de efenim içten bilgi olmasın diye geç açıklamışmış da şuymuş buymuş da, aha da hissenin tepkisi sıfır çünkü yatırımcı girmiyor bu hisseye arkadaş.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

3. Temelci bir çok tanıdığım yatırımcı var, hep güzel şirket amaaaa dediler, ben de o da bir yere kadar diyordum ama yanılmışım, sonunda helalleşmeden çıkartacaklar.

2015 ten bu yana bu takip ediyorum. Dolandırıcı, masa sandalyeden ibaret şirketler gibi sığ tahtada biz ky avlıyorlar... Ky nin malını almak için harcadıkları zamanı, enerjiyi şirketi büyütmek için harcasalar şimdi çok başka bir Çemtaş olurdu ama adamların karakteri bu.
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Temelci bir çok tanıdığım yatırımcı var, hep güzel şirket amaaaa dediler, ben de o da bir yere kadar diyordum ama yanılmışım, sonunda helalleşmeden çıkartacaklar.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

5. Cemts hariç sektör çok hareketli, Egeen dün tavandı, bugün yine tavan hiç haber de yok, Kcaer sipariş aldı diye bugün tavan gördü, Bfren tavan, Jants aynı şekilde, Yksln bile 15 üstünde, Cemts milyarlık enerji yatırımı yapıyor hisse ekside.

Hadi dışarıdan kimse girmiyor hisseye peki içeriden satan kim, kötü bir haber mi var, hisse pahalı mı peki, hayır tabi ki, tersine iyi haber ve de hisse sektörün ucuzu.
    Her kim hisseyi düşürerek nemalanıyorsa haram olsun, yatırımcının yüzü gülmesin diye her şey yapılıyor, ayıp yahu, bu haberle en az %5 ile 10 beklenirdi. Bugün de işini yaptın tahtacı, yatırımcı duasını aldın yine.

6. Bu tahtada dönen numaralar hiç bir yerde yok, her haber gönderdiklerinde aynı şey, kazaran selam vereni, hisseye gireni çatır çatır yemeden bırakmıyor.
    Devre kesiciye girmeden rahatlamayacak rezil, kes de bitsin bu ızdırap, tabana vermezsen adam değilsin.

7. Sayın Bawer malumunuz cemtaş günlükcülerin beklentileri dışında hareket eder genelde ama ,tam bir uyuz hisse görüntüsü veriyor tabiki...temelli Kocaer le degistirtecek kendisini bu gidişle...
    Firmaya toplam maliyet içerisinde enerjinin payını sordun,gelen cevabı sözlerle paylaşmak istedim.

"Öncelikle teşekkür ederiz. Üretim maliyetleri içinde enerjinin payı elektrik ve doğalgaz birim fiyatlarına bağlı olarak değişmektedir. 2023 yılı başlarında enerji birim fiyatları yüksek, daha sonraki aylarda enerji fiyatları geri gelmeye başladı. Bu nedenle çok değişkenlikler göstermektedir. 2023 yılına baktığımızda enerji maliyetleri toplam maliyet içindeki payı % 20 ile %12 arasında değişmektedir."

8.  Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    Sayın Bawer malumunuz cemtaş günlükcülerin beklentileri dışında hareket eder genelde ama ,tam bir uyuz hisse görüntüsü veriyor tabiki...temelli Kocaer le degistirtecek kendisini bu gidişle...
    Firmaya toplam maliyet içerisinde enerjinin payını sordun,gelen cevabı sözlerle paylaşmak istedim.

"Öncelikle teşekkür ederiz. Üretim maliyetleri içinde enerjinin payı elektrik ve doğalgaz birim fiyatlarına bağlı olarak değişmektedir. 2023 yılı başlarında enerji birim fiyatları yüksek, daha sonraki aylarda enerji fiyatları geri gelmeye başladı. Bu nedenle çok değişkenlikler göstermektedir. 2023 yılına baktığımızda enerji maliyetleri toplam maliyet içindeki payı % 20 ile %12 arasında değişmektedir."
    Bu hissede çok zaman harcadım hocam bu yüzden 1 liraya düşürse bile çıkmam, Kcaer de hep portföyümde zaten, onun kaynağı başka hisselerden karşıladım.
    Dün de yazmıştık bu yatırımın yapılması sadece maliyet için değil ayn zamanda global müşterilerinin taleplerinden de kaynaklanıyor, zorunluluk yani.

Sayfa 408/446 İlkİlk ... 308358398406407408409410418 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •