Sayfa 356/388 İlkİlk ... 256306346354355356357358366 ... SonSon
Arama sonucu : 3097 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Daha 1 hafta önce Balçık deposunun kalan kismida kiraya verilirse bu depodan yıllık 100 mln tl kira geliri elde edilebilir ( bu rakam benim için yeterliydi) yazmıştım.

Bugün gelen haberde ise bu depodan yıllık 170 mln tl kira geliri elde edileceği belirtildi. Beklentimin çok uzerinde bir rakam, çok iyi.

Şimdi sırada İzmir de Carfoursa ya verilen depodanda bir haber gelmesi var.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Muhteşem bir anlaşma ile depoyu vermiş , şirketi tebrik etmek lazım Döviz bazında

Kim tutuyor bu hisseyi ???

İlle değerlemede mi yürüyecek ???

Bu kadar anlaşma ???

Ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

3. Reysas GYO Anlaşmayı İmzaladı!

Reysaş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (RYGYO), CarrefourSA ile depo kiralama sözleşmesi imzaladı. Şirket aylık aylık 5.480.403 TL +KDV karşılığında anlaştı.

https://parafesor.net/reysas-gyo-anl...ir-elde-edecek

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Daha 1 hafta önce Balçık deposunun kalan kismida kiraya verilirse bu depodan yıllık 100 mln tl kira geliri elde edilebilir ( bu rakam benim için yeterliydi) yazmıştım.

Bugün gelen haberde ise bu depodan yıllık 170 mln tl kira geliri elde edileceği belirtildi. Beklentimin çok uzerinde bir rakam, çok iyi.

Şimdi sırada İzmir de Carfoursa ya verilen depodanda bir haber gelmesi var.

Izmir Carfoursa deposuda yıllık 65 mln tl kira geliri karşılığı teslim edilmiş.

Ayrıca Durmuş Döven bloomberght deydi bazi önemli açıklamaları oldu.

5. elektrik gelirlerinin nasıl muhasebeleştiği konusunda şirketten cevap alan bir arkadaş var mı ?

6.  Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    elektrik gelirlerinin nasıl muhasebeleştiği konusunda şirketten cevap alan bir arkadaş var mı ?
    Şirkete çok kez mail atmaya calistim ama bir türlü ulaşamadım. Haftaya aramayi düşünüyorum bilgi alabilirsem buraya yazarım.

Ayrica dün ticarethane ve sanayi elektrigine %20 zam geldi. Bu zam elektrik gelirlerini artıracaktır muhtemelen.

7.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Şirkete çok kez mail atmaya calistim ama bir türlü ulaşamadım. Haftaya aramayi düşünüyorum bilgi alabilirsem buraya yazarım.

Ayrica dün ticarethane ve sanayi elektrigine %20 zam geldi. Bu zam elektrik gelirlerini artıracaktır muhtemelen.

teşekkür ederim syn balıkadam mail yolu ile kimse bu konuda ulaşamadı ,

bilgi alır paylaşırsanız memnun oluruz . SYG

8. Hisse 1 usd seviyesine geldi, bundan sonra olacaklar için düşüncesi veya öngörüsü olan var mı?

Sayfa 356/388 İlkİlk ... 256306346354355356357358366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •