Sayfa 962/991 İlkİlk ... 462862912952960961962963964972 ... SonSon
Arama sonucu : 7926 madde; 7,689 - 7,696 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Talking

Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Var mı söyleyecek olumlu cümlesi olan ??
    Bu şirket patron da dahil fazlalıklarından bir an önce kurtulmalıdır.(eski arazi vb.gibi ) Yada patron bjk sevdasından vaz geçip işine odaklanmalı ve küçük yatırımcaya eziyeti bırakıp 3 5 yıldır vermediği haklarını bir an önce fazlasıyle vermelidir.Hayır duası almalıdır.Paradan öncelikli şeylerin olduğunu kefenin cebi olmadığını unutmamalıdır....
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

2.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Bu şirket patron da dahil fazlalıklarından bir an önce kurtulmalıdır.(eski arazi vb.gibi ) Yada patron bjk sevdasından vaz geçip işine odaklanmalı ve küçük yatırımcaya eziyeti bırakıp 3 5 yıldır vermediği haklarını bir an önce fazlasıyle vermelidir.Hayır duası almalıdır.Paradan öncelikli şeylerin olduğunu kefenin cebi olmadığını unutmamalıdır....
    Bu dünyada paradan daha önemli ben hiçbirşey bilmiyorum

Dinci tayfa içinse para kabedir.

O yüzden çok bir beklentiye girme işimizin el ilaha kaldığı zaten belli.

3. Usd bazli gap tl bazli donup onay alacagi yer olurmu 101 110 arasi bir yerler

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Usd bazli gap tl bazli donup onay alacagi yer olurmu 101 110 arasi bir yerler
    İNG ve Philipten sattanlarda aynen böyle olsada malı 100 den geri koysak diyordur.

5. Sert girince sabah huylandi hic degismemis

6.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    İNG ve Philipten sattanlarda aynen böyle olsada malı 100 den geri koysak diyordur.
    Bu isler boyle bakarsin tabela 90 lira sasirirmisin ben sasirmam bunda .

7.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Tut nefesini ing philip in ic sesi oldun say

8. 2 günde -%10 allah bereket versin.
    Bu hisse için vebal almamak lazım. Ben daha yazmıyorum . Olumlu düşünenlerde umarım bu hareket sonrası 2 kez düşünerek yazar. Alınacak aldırılacak hisse değil.

Sayfa 962/991 İlkİlk ... 462862912952960961962963964972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •