Sayfa 482/491 İlkİlk ... 382432472480481482483484 ... SonSon
Arama sonucu : 3927 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. 20 ekimde yayınlanan borsa bildirimine göre pöip hisseleri üst pazara çıkacaklar. Keyifle pazartesini bekliyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by omer1461 Yazıyı Oku
    20 ekimde yayınlanan borsa bildirimine göre pöip hisseleri üst pazara çıkacaklar. Keyifle pazartesini bekliyorum.
    Ne üst pazarı kardeşim?Bist TÜM ENDEKS hesaplamasında PÖİP payları da hesaba katılacak....PÖİP günde 5 kez işlem görmeye ve PÖİP olarak devam edecek....

Twitter da SACRO bir yalan haber attı siz de atlıyorsunuz :-))

3. Sacro kim bilmiyorum. Bir sürü pöip haberi dolaşıyor bu akşam. Daha çnce pöip için kalsırılsın kampanyaları yapıldı. Spk ve bist ‘in pöip pazarına gözünün kapalı olmadığı belli oldu. Dediğin gibiyse bile büyük bir olay bu da… Bugün endeks puanına katılır, yarın üst pazara çıkar. Sırayla.. Ve bizim hisseye etkisinin olacağı kesin bu haberin ☺

4.  Alıntı Originally Posted by omer1461 Yazıyı Oku
    Sacro kim bilmiyorum. Bir sürü pöip haberi dolaşıyor bu akşam. Daha çnce pöip için kalsırılsın kampanyaları yapıldı. Spk ve bist ‘in pöip pazarına gözünün kapalı olmadığı belli oldu. Dediğin gibiyse bile büyük bir olay bu da… Bugün endeks puanına katılır, yarın üst pazara çıkar. Sırayla.. Ve bizim hisseye etkisinin olacağı kesin bu haberin ☺
    Bu haber PÖİP lerin üst pazarlara çıkıp tüm gün işlemlere açılmayacağı kesin.....Ama dediğin gibi ilerisi için bu beklentiye girileceği için tüm PÖİP hisselerine olumlu etki edeceği kesin...

Tahminime göre yarın tüm PÖİP ler tavan serisine başlayacak gibi....

Elinde olanlara şimdiden bereketli olsun .....Şu savaş ve endeksin göçtüğü ortamda elinde PÖİP olanlara PİYANGO vurdu bana göre...

Yibitaş ta 2000 tllerde iken yanlış hatırlamıyorsam 151 lotum vardı,hem de tüm portföyüm YBTAŞ ta idi.....Yaklaşık 8-9 yıl olmuştur....

Şimdi hiç satmayıp bekleseydim param yaklaşık 15 milyon tl olacakmış....

5.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    Bu haber PÖİP lerin üst pazarlara çıkıp tüm gün işlemlere açılmayacağı kesin.....Ama dediğin gibi ilerisi için bu beklentiye girileceği için tüm PÖİP hisselerine olumlu etki edeceği kesin...

Tahminime göre yarın tüm PÖİP ler tavan serisine başlayacak gibi....

Elinde olanlara şimdiden bereketli olsun .....Şu savaş ve endeksin göçtüğü ortamda elinde PÖİP olanlara PİYANGO vurdu bana göre...

Yibitaş ta 2000 tllerde iken yanlış hatırlamıyorsam 151 lotum vardı,hem de tüm portföyüm YBTAŞ ta idi.....Yaklaşık 8-9 yıl olmuştur....

Şimdi hiç satmayıp bekleseydim param yaklaşık 15 milyon tl olacakmış....
    2020 yılında bu hisseyi keşfedip bu forumda pöip pazarını öğrendim. Yardımcı olan eski arkadaşlardan kimler kaldı bilmiyorum ama uzun cadede beklentisi olan hisse kazandırır.

6. Enflasyon Muhasebesi için tedirginim. Ne bir tebliğ var ne de hazırlık… Eğer uygulama gerçekleşirse şu anda %147.000 olan bedelsiz oranımızın %350.000 civarına çıkacağını bekliyorum.

7. Gündem olan POİP haberine ilave olarak yıl sonunda beklenen enflasyon muhasebesi uygulaması ile birlikte bu işin sonu nereye varır kimse bilemez, eldeki YBTAS'a sahip çıkmak gerekir diye düşünüyorum. Borsa tarihinin en yüksek bedelsiz beklentisi günden güne artmaktadır. GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ!

8. Ve beklenen tebliğ yayınlanmış. Enflasyon muhasebesi hayırlı olsun.

Sayfa 482/491 İlkİlk ... 382432472480481482483484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •