Sayfa 191/567 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
Arama sonucu : 4529 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Bu harekette yine küçük yatırımcılar '' tamam , artık yükseliş başladı, daha neden satayım ki ..... '' düşüncesine kapılırsa buna da şaşırmam. Sonra tekrar küfürler....
    2-3 tavan çeksin hepsi satar

Tarkim’i bile tutamıyorlar, satıyorlar.

2. Sayın Horasanlı,
    Madem zaman ayırıp yazmışsınız ben de iki kelam edeyim. Güzel bir tecrübenizi paylaşmışsınız, size sat diyen birisi olmuş siz satmamışsınız ve ne güzel kazanmışsınız. Allah daha da çok kazandırsın. Hektaşla ilgili pahalıdır, osur osur ipe diz vb şeyler söyleyip birilerinin satmasına vesile oluyor olabilir misiniz? Eğer bu şirket 10 sene sonra çok daha ileriye giderse bu gün sizin aşağılamalarınızı netkisinde kalarak satanlar için siz de ilerde çok hoş anılmayacaksınız o zaman doğru mu? Burda kimse birilerine zorla al demedi zorla da sat demedi. İnanan kalır inanmayan gider sözü , istersen sat istemezsen satma paşa gönlün bilir demenin farklı bir yoludur. Kimse kimsenin avukatı değil elbet ama insanlara haksızlık etmemek gerekir vurgulamak istediğim bu. Tarz olarak burada yazan bazı insanları sevmeyebiliriz, haz etmeyebiliriz ama bu onların söylediklerini çarpıtma hakkı vermemeli bize. Ben sizin de yazdıklarınızı okuyorum. Siz de burda enerrji güzellemesi yaptınız, kontrol güzellemesi yaptınız. Sorun yok yapın… İnanan alır inanmayan almaz… Herkes bir yol tutturmuş kendine göre ve lütfen buna saygı duyarak yazın ve hepimiz faydalanalım. Sevgi ve saygılarımla…

3. Gene silmişler yazıyı.
    Hakaret içermeyen yazının nesini siliyorlar merak konusu?

İster al ister sat ister kazan ister kaybet hepi topu 10 hissede kazanmak memleketin sermaye gelişimine engel.
    Oyak şirketlerinin içinden karaız olanları satıp karlı olanlara yüksek yatırımlar ve global ortaklar bularak işleri önümüzdeki 30 yıla hazırlamalı.Yoksa rekabet eden dünya piyasasında ufalarak payını azaltır daha da.
    Şirketler ufalırsa ülke kalkınamaz herkesin cebi etkilenir.
    Bu işleri yapacak büyütecek olan en çaplı kurumların basında gelir Oyak.
    Aklını basına alması gerek.
    Bu da oyak ve şirketlerine son yazım olsun.
    Kalın sağlıcakla.
    Burdaki maliyeti düşük para babalarına kulak asmayın.Gider gitmez bekletir bekletmez bilinmez oturun mail atın telefon edin mektup yazın genel kurula gidin.Her seyin farkında oldugunuzu taleplerinizi gösterin Oyak’a.
    Syg bol kazançlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

4.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Gene silmişler yazıyı.
    Hakaret içermeyen yazının nesini siliyorlar merak konusu?

İster al ister sat ister kazan ister kaybet hepi topu 10 hissede kazanmak memleketin sermaye gelişimine engel.
    Oyak şirketlerinin içinden karaız olanları satıp karlı olanlara yüksek yatırımlar ve global ortaklar bularak işleri önümüzdeki 30 yıla hazırlamalı.Yoksa rekabet eden dünya piyasasında ufalarak payını azaltır daha da.
    Şirketler ufalırsa ülke kalkınamaz herkesin cebi etkilenir.
    Bu işleri yapacak büyütecek olan en çaplı kurumların basında gelir Oyak.
    Aklını basına alması gerek.
    Bu da oyak ve şirketlerine son yazım olsun.
    Kalın sağlıcakla.
    Burdaki maliyeti düşük para babalarına kulak asmayın.Gider gitmez bekletir bekletmez bilinmez oturun mail atın telefon edin mektup yazın genel kurula gidin.Her seyin farkında oldugunuzu taleplerinizi gösterin Oyak’a.
    Syg bol kazançlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sağol bomboş adam… Issız yürek… Gereksiz uzunlukta yazdıkça bişey söylediğini zanneden gariban dostu…hercai dombili… çok kilo aldın bu aralar az ye biraz

5.  Alıntı Originally Posted by tatacan75 Yazıyı Oku
    Sayın Horasanlı,
    Madem zaman ayırıp yazmışsınız ben de iki kelam edeyim. Güzel bir tecrübenizi paylaşmışsınız, size sat diyen birisi olmuş siz satmamışsınız ve ne güzel kazanmışsınız. Allah daha da çok kazandırsın. Hektaşla ilgili pahalıdır, osur osur ipe diz vb şeyler söyleyip birilerinin satmasına vesile oluyor olabilir misiniz? Eğer bu şirket 10 sene sonra çok daha ileriye giderse bu gün sizin aşağılamalarınızı netkisinde kalarak satanlar için siz de ilerde çok hoş anılmayacaksınız o zaman doğru mu? Burda kimse birilerine zorla al demedi zorla da sat demedi. İnanan kalır inanmayan gider sözü , istersen sat istemezsen satma paşa gönlün bilir demenin farklı bir yoludur. Kimse kimsenin avukatı değil elbet ama insanlara haksızlık etmemek gerekir vurgulamak istediğim bu. Tarz olarak burada yazan bazı insanları sevmeyebiliriz, haz etmeyebiliriz ama bu onların söylediklerini çarpıtma hakkı vermemeli bize. Ben sizin de yazdıklarınızı okuyorum. Siz de burda enerrji güzellemesi yaptınız, kontrol güzellemesi yaptınız. Sorun yok yapın… İnanan alır inanmayan almaz… Herkes bir yol tutturmuş kendine göre ve lütfen buna saygı duyarak yazın ve hepimiz faydalanalım. Sevgi ve saygılarımla…
    Sayın taatcan75

bakın üslup temiz olunca ortam nasılda insanileşiyor. geçmiş yazılarımda yazdığım bir iki husussu burada belirteyim,ben hektaş pahalıdır buradan satın hiç bir zaman demedim dememde bir ,ikincisi yine geçmiş yazılarımda şundanda sık sık bahsetmişimdir uzun vadede batık sahipli kağıtlar hariç hangi kağıdı alıp tutsanız mutlaka kazanırsınız diyenlerdenim bunu 37 yıllık borsa deneyimimle görmüş ve öyle inanmışım,on sene sonra hektaş mutlak surette çok iyi paralar kazandırabilir ki kazandıracağına inanırım,benim buradaki osur osur ipe diz deyimim sizde bilirsinizki adrese teslim bir gönderidir,bunun sebebide şudur,k, böyle devam edildiği müddetçe ben bu tür rahatsız edici gönderiler yazacağım taki bu durum ortadan kalkıncaya kadar.
    burada her şeyi ben bilirim havasına girip birazdaa milletin poh pohlamasıyla kendini alemi ben yarattım edasına girip az bir parça eleştirel yazı yazanı tefe koyup dalga geçmeye başlayanlara hep karşı olmuşumdur ,bunu kaldıramıyorum ya bırak herkes hakaret etmeden yazssın ,yok adam günde yüz den fazla yazı yazıyor ,aynı tas aynı hamam ,buradaki insanları adeta kendi yörüngesine göre davranmasını bekliyor,olmaz böyle bir şey e tabi etki tepkiyi doğuruyor olay budur camdan sarayda oturan başkasının evine taş atmamalı.
    bir hususuda ayrıca belirteyim buda yılların tecrübesidir ,bu tekniğe göre geleceğine yön verenlere asla inanmam sizlerinde inanmasını tavsiye etmem,yok emo memoyu öptü yok kırmızı maviye selam verdi yok boncuğum düştü yok şu yok bu formasyon ,bunlar boş işler bana göre teknik ABD lilerin cin fikirli yaratıcı zekasıyla insanları yönlendirip soymak için uydurulan ve dünyaya çeşitli yayın organlarıyla pompalanan bir propaganda aparatıdır.
    bir önceki yazımda Ahmet MERGEN anımı anlatmıştım sonunuda anlatayım ne demek istediğim daha iyi anlaşılsın .Ahmet beyle o ekofestten dört beş yıl sonra yine bir genel kurulda karşılaştık kendisine ya Ahmet bey ben size egeen i sormuştum siz tekinğe göre satın dediniz amamben satmadım kağıt şimdi 2500 lira civarında bu nasıl teknik dediğimde bana aynen şunu söyledi.
    ya hocam bu bir meslek bizde buradan ekmek yiyeceğiz ,ben yüzde yüz bilsem onun bunun yanında üç on paraya talimmi ederim otururum rahat rahat tekniğe göre alır satar trilyoner olurum demişti gülümseyerek ,ve vedalaştık
    benim bu sevimsiz yazılarımın işe yaradığını gördüm artık eskisi gibi ona buna pek sataşılmıyor ama hastalık gene ara sıra nüksediyor ,herif ortamı boş bulunca gene başlıyor mutuk nutuk eeeeeeee sonu fıtık ,halbuki bak insan gibi kimseye sataşmasan ne fikirler doğacak ,sanırım anlatabildim biraz demek istediklerimi.insanlarla dalga geçmeye çalışmak aşağılar takılmalar yapmak hiç hoş olmuyor ve karşıtlık oluşturuyor ayrıca ortamı zehirliyor ve o tür insanlar bilmelilerki öyle adamlar var o dalga geçmeye çalıştıkları insanlar onların ağırlığı kadar tuvalete günde atık bırakıyor(bu size kasıtla değil tabi)yani kimin ne olduğunu bilmeden esmek gürlemek doğru değil
    ayrıca her yiğidin bir yoğurt yiyişi var sizin yoğurdunuz bal olsun ,afiyet olsun ,sevgi ve saygılarımla,

6.  Alıntı Originally Posted by tatacan75 Yazıyı Oku
    Sağol bomboş adam… Issız yürek… Gereksiz uzunlukta yazdıkça bişey söylediğini zanneden gariban dostu…hercai dombili… çok kilo aldın bu aralar az ye biraz
    Amacım sen ve senin gibilere fikir iletmek değil tabi yeni yatırım yapan varsa onlara fikir paylaşmak…
    Gereksiz uzunluk dediğin fikrin içinde yatırım ilişkileri ve şirket ve oyak yatırımcısını dikkate almadan iş yapıyor hiçbir bilgi akışı paylaşmıyor.
    Sen de bunların hepsine gereksiz diyorsun.
    Tahtadan fiyat takip etmeye devam et.
    İlerde öğrenirsin.
    Bir papağan gibi başkalarının söylediklerini taklit etmek de fayda sağlamaz sana.
    Rüzgar kayadan ancak toz alır.
    Haydi ekran başına az sonra piyasalar açılır.
    Ytd

7. Sasa nereye biz oraya ;)

8.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Amacım sen ve senin gibilere fikir iletmek değil tabi yeni yatırım yapan varsa onlara fikir paylaşmak…
    Gereksiz uzunluk dediğin fikrin içinde yatırım ilişkileri ve şirket ve oyak yatırımcısını dikkate almadan iş yapıyor hiçbir bilgi akışı paylaşmıyor.
    Sen de bunların hepsine gereksiz diyorsun.
    Tahtadan fiyat takip etmeye devam et.
    İlerde öğrenirsin.
    Bir papağan gibi başkalarının söylediklerini taklit etmek de fayda sağlamaz sana.
    Rüzgar kayadan ancak toz alır.
    Haydi ekran başına az sonra piyasalar açılır.
    Ytd
    Onlar sana boş adam diyor.. Benimki superlative.. Bommboşşş adamm… Ama bak hala sonunda adam kelimesi var. Yani bi umut işte. Belki anlar ve susarsın, boş booş satırlarca yazıp sayfaları heba etmezsin. Dombili hercai seni

Sayfa 191/567 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •