Sayfa 186/1008 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: Vıop LVI

1.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SPOT kapanış, BofA son 2 saatte -1.2 milyar satışı -165 bine düşürdü, İnfo Yatırım satıştan alışa geçti, Y/F de alışı arttırdı, yani ekip alarak kapattı!
    Bu 3 lu satarak insalari panikletip sattiklari mallari alttan aliyorlar. Seansin son saatlerindeki alislar ve islem hacmi gosteriyor ki maliyetler yukarida ancak alici yok. Bofa isterse yukseltir isterse dusurur. Satis oldu mu hemen asagi gelip satislari adagida karsilamak bu 3 lunun en iyi yaptigi şey. Kredili mal tasimak zorlasti, hacimler dustu.Alici yok, yukselisler satis firsati. Paxartesi de ayni olacaktir.

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Duayla savaş kazanılsaydı,komutanları papazlardan seçerdik demiş Churchill 100 yıl önce.!!!!

Bizim salaklar da hala uçan Evliyalardan bahsediyor.!!!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kur'an ı anlayarak okumazsan işte bunu yazarsın...
    Cübbeli, Hatipoğlu anlattığı din de senin yazdığını anlatırlar...Ama KUR'AN bunların anlattığı dinî red eder...
    KUR'AN bir aç bak Allah kime evliya der... öğren ve buraya yaz ..
    Allah in Kuran'da belirttiği evliyanın uçan ı varmiymış bir öğren...

Allah'ın gücünü bir insana atffedenlere Allah kâfir diyor...Ama nerede KUR'AN ı bir gün olsun anlarak açıp okumadınız...Hep Allah a hep o Kur'an'ın pak ayetlerine kininizi kustunuz...Peki bu yaptıklarınızın Allah in haberi yokmu zan ediyorsunuz....?

Sakın Allah'ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma. Ancak onları gözlerin donup kalacağı bir güne ertelemektedir.
    İbrahim suresi 21.ayet.....

3. Yeter lütfen yeter...!!!!

Alıntı Originally Posted by mehdaoui Yazıyı Oku
    Erdogan netenyahuyu sildi. Uluslararasi ceza mahkemesinde yargilanmasi icin elimizden geleni yapacagiz dedi. Isvecin nato uyeligi icin atilan adim yok.dedi. abd ile f16 yapilacak yarin. Ver f16 al isveci natoya.Yaln8z yarin sert aciklamalar gorebiliriz erdogandan. Reste rest kisasa kisas.
    Bakanlarımız dan da sert açıklamalar geldi.... bugün adalet bakanı da hem İsrail'e hem de destek veren abd ye uluslararası ceza mahkemesin de yöneticileri yargılanması için her şeyi yapacaz diye demeç verdi....

5.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    ..
    Yapamadı, beceremedi, ama halkın önüne geçip itirafta edemedi..

Erdemli biri bunu yapar, çekilirdi..
    doğru söze ne denir ? haklısın, erdemli biri olsa yapamadım diye itiraf ederdi, çekilirdi.. yerine bay kemal gelirdi, ülke olarak neler kaçırdağımıza inanamadım, mükemmel bi konuşma yaptı bugün kurultayda, çağları aşan bir manifesto koydu ortaya.. bayram harçlığı verecekti 15 bin, kredi kartı borçlarını kapatacaktı halkın, 300 milyar dolar temiz para akıtacaktı ülkeye.. 5 aydır ağlıyorum hergün, çok şey kaçırdık, dış işleri bakanı yapacak olduğu zat bu israil-filistin meselesini bir haftada hallederdi alimallah..

6. https://twitter.com/stevenacook/stat...50976648528015

foreign policy yazarı steven cook amerikan yönetiminde bağlantıları olan biri, demiş ki- biden yönetiminden insani koridoru türkiye ile bilikte organize etmek istediklerini dair duyumlar geliyor, bu herif daha dün haçlı-hilal savaşından bahsetti, niye bununla iş tutuyorlar ?

geçici ateşkes gibi bi haberi istanbul borsası beğenir, insani yardım koridorunu türkiyenin organize etmesini de kutlar

7. O dediğinizi ne ABD ne de İsrail kabul eder.
    Tarafsız olmalı insani yardım koridorunu organize edecek.(Evet kendileri de değil)
    Hamas'a taraf olmuş biri bunu yapamaz ve vermezler o görevi.

İsrail neden yardım tırlarını vurduğu ile ilgili haber geliyor.
    Çünkü onların bir çoğunda silah olduğundan şüpheleniyorlar.
    Yardım yapıyoruz diye silah tedariki yapılmasına yardım edeceği düşünülür.
    Hastaneleri vurmasındaki sebebi de bu şekilde açıklıyorlar.
    Cephaneliğe çevirildiğini söyleyerek adamlar kendilerini temize çıkarıyor.

Bu söylediklerim ile İsrail yamyamlarını aklamıyorum, bunun altın çizeyim.
    O çocukları öldüren ile onları kalkan olarak kullanan benim gözümde aynı değerdedir..!

Ha dediğinizi belki şirin görünmek adına ve uluslararası kamuoyunu yatıştırmak için yapabilirler.
    Ama Gazze'nin sonu belli bana göre.
    Son düzenleme : Karatay; 04-11-2023 saat: 20:28. Sebep: Ekleme

8. Ben bu işin İran tarafından yapıldığına kaniyim.
    Arkasında ABD var,
    İsrail bitmiştir,
    Biz masada sandalye arıyoruz ,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 186/1008 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •