Sayfa 400/831 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500 ... SonSon
Arama sonucu : 6647 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Yatırımda kimseye güvenilmez.
    Ben bu hisseyi 2040 a dek tutmayı düşünüyorum.
    Ama gün gelir bir günde hepsini satabilirim de.
    Bkz warren buffet.
    Teknoloji almam diyordu herif yıllardır apple topladı.
    Ytd

https://youtu.be/6nTwpOFFnmo?si=RxGEhRs3vajPn0w4
    Syg.

SM-A536E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Uzunca bir süre sürecek yatay bir duruma bağladı sanıyorum. Sosyal medyada hala ford otosan pil yatırımından vazgeçti haberleri yorumları gırla devam ediyor ve bunları söyleyenler kendilerini ekonomist olarak tanımlıyor. Firma da çıkıp KAP'ta bir açıklama yapmıyor...

4. Merhaba Sayın ortak

Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Uzunca bir süre sürecek yatay bir duruma bağladı sanıyorum. Sosyal medyada hala ford otosan pil yatırımından vazgeçti haberleri yorumları gırla devam ediyor ve bunları söyleyenler kendilerini ekonomist olarak tanımlıyor. Firma da çıkıp KAP'ta bir açıklama yapmıyor...
    Bu sessizlik acaba kasıtlı olabilir mi. 950 li rakamlar güçlü olarak çalışırken onca yatırım teşvik arazi tahsisleri vergi istisnaları açılışın son dakika KAP bildirimi ve bu arada 800 lere iniş nasıl izah edilir sizce. Benim Froto ile tanışmam 30 yılı geçti ve 4 tl fiyattan almıştım. Hala alıma devam . İsteyen gelsin . Onca banka herhalde boş değerlendirme yapmıyordur.

5.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Bu sessizlik acaba kasıtlı olabilir mi. 950 li rakamlar güçlü olarak çalışırken onca yatırım teşvik arazi tahsisleri vergi istisnaları açılışın son dakika KAP bildirimi ve bu arada 800 lere iniş nasıl izah edilir sizce. Benim Froto ile tanışmam 30 yılı geçti ve 4 tl fiyattan almıştım. Hala alıma devam . İsteyen gelsin . Onca banka herhalde boş değerlendirme yapmıyordur.
    İşte bunu söylemeye çalışıyorum, ben bu hareketlere bir anlam veremiyorum. Endeksin gerisinde hareket etmeye başladı, bu kadar baskının bir sebebi olmalı.

6. Bu kadar baskı anormal
    Gitmek istiyor ama çekiyorlar gibi
    Anormal bir bedelsiz beklentisine girebilir miyiz acaba?

7.  Alıntı Originally Posted by Fabric Yazıyı Oku
    Bu kadar baskı anormal
    Gitmek istiyor ama çekiyorlar gibi
    Anormal bir bedelsiz beklentisine girebilir miyiz acaba?
    Boş ver Sayın ortak bedelsizi . E n az 5 tene 2 temettünü al kullan. Bedelsiz derse en az 500 der oda hisseyi çöp eder. Duyan gelir.

8. Otomotiv, beyaz esya parasal sıkılaşmadan en çok nasibini alacak sektorlerden. Bu yuzden surekli dayak yiyor desek. O zaman havacılık ne alaka ondan da sopayı eksik etmiyorlar.

Sektör yüzünden dayak yiyorsak pozitif ayrışmaya neden olacak üretim-ihracat figürlerini beklrmekten başka çare yok.

Sayfa 400/831 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •