Sayfa 83/269 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 2149 madde; 657 - 664 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. Ortada Alhan Holding tarafından kaydettirilen 2.175.000 lot ile Dalia Garih tarafından kaydettirilen 4.350.000 lot hisse var. Bu hisselerin akıbeti belli olmadıkça şirkete alım gelmesi pek de mantıklı değil. Ben düştüğü değil yükseldiği günlere şaşırıyorum.

Sonuçta bu hisseler iskonto ile satılacak. Kurumsal yatırımcı bu 6.525.000 lot hisseyi 85-90 TL bandından almak isteyecektir. Bunlara talip olmayan diğer kurumsal yatırımcı profili de bu satışı ve olası iskontoyu görmeyi bekler.

2.  Alıntı Originally Posted by Trade34 Yazıyı Oku
    Ortada Alhan Holding tarafından kaydettirilen 2.175.000 lot ile Dalia Garih tarafından kaydettirilen 4.350.000 lot hisse var. Bu hisselerin akıbeti belli olmadıkça şirkete alım gelmesi pek de mantıklı değil. Ben düştüğü değil yükseldiği günlere şaşırıyorum.

Sonuçta bu hisseler iskonto ile satılacak. Kurumsal yatırımcı bu 6.525.000 lot hisseyi 85-90 TL bandından almak isteyecektir. Bunlara talip olmayan diğer kurumsal yatırımcı profili de bu satışı ve olası iskontoyu görmeyi bekler.
    Özel emirle satsınlar o zaman.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Özel emirle satılacaktır zaten. Alacak kurum/fon böyle bir iskonto talep edecektir kastım. Kaçtan satılırsa satılsın bir an önce bu hisselerin akıbeti belli olmalı. Yoksa bu baskının bitme ihtimali yok.

4.  Alıntı Originally Posted by Trade34 Yazıyı Oku
    Özel emirle satılacaktır zaten. Alacak kurum/fon böyle bir iskonto talep edecektir kastım. Kaçtan satılırsa satılsın bir an önce bu hisselerin akıbeti belli olmalı. Yoksa bu baskının bitme ihtimali yok.
    Keşke öyle yapsalar.

PGSUS 315'ten özel emirle sattı, hisse 980'e gitti, YKBNK 11,50'den mi ne sattı, 20'leri gördü..

5. Vedat la leyla da güya özel emirle 117 den 12 milyon lot satti..
    Hisse şimdi 100 tl de..
    Gerçekten fona verseler 100 e gelmezdik 117 den fiyat biçilen hisse de..
    Virman yaptılar ünlü ye..
    Ünlü den aktif olarak tahtadan sattılar..
    Tahta da panik yaptirmadan usul usul millete sattilar 12 milyon lotu..

Dalia gibi saftirik degil onlar..
    Fon mon diyerek sattilar tahtadan..

6. İskambil kültürü olanlar bilir.Hep derdik 50 elde 51 açar.Alarko da 100 hep elde 101 i görünce açıyorlar.Papaz kaçtı oynayın biraz

7. Fark ettiniz mi bilmiyorum ama, sürekli dön dolaş 100,80'den kapatıyoruz. Endeks yansa bile fiyat bu.

Sanırım bu fiyattan anlaştılar, mallar devrediliyor.

8. Koskoca şirket binlerce yatirimci 4.350 bin lot dalia nin, 2 milyon lot alaton veledlerinin şeyinin keyfini bekliyor..

Sayfa 83/269 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •